Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceSalman Khan'ın Katrina ve Aishwarya Arasında Seçim Yapma Tepkisi Viral Oluyor

Salman Khan’ın Katrina ve Aishwarya Arasında Seçim Yapma Tepkisi Viral Oluyor

Bollywood armatürü Karan Johar kısa süre önce viral bir video sırasında Salman Khan’ı şakacı bir şekilde sahneye koyarak, Aishwarya Rai Bachchan ve Katrina Kaif’in isimlerinden bahsederek potu karıştırdı.New18.com bildirildi. Her iki oyuncu da farklı zamanlarda da olsa Salman ile romantik bir tarihi paylaşıyor. Salman, Aishwarya ile halka açık bir şekilde ilgilenirken, söylentiler onu bir noktada Katrina ile de ilişkilendirdi. Ancak Salman ikisiyle de evlenmedi. Bu ilişkilerin değişen sonuçlarına rağmen, Salman geçmiş ortaklarına sürekli saygı göstermiştir.

Göre News18.com , Reddit’te tur yapan video, Salman’ın Karan ile Koffee’deki görünümlerinden birinden alıntılandı. Klipte Karan, Salman’a güzellik açısından Aishwarya Rai Bachchan ve Katrina Kaif arasında seçim yapmasını isteyerek bir ikilem yarattı. Salman önce Aishwarya Rai Bachchan’ı seçti ve ardından şakacı bir şekilde Katrina Kaif’i ekledi, hatta bekar statüsü hakkında onunla alay ederek, “Soyadının ne eklediğini göreceğiz.”

Aishwarya Rai, ilişkileri birkaç yıl sonra sona ermesine rağmen, Hum Dil De Chuke Sanam‘da birlikte rol aldıktan sonra Salman ile romantik bir ilişki içindeydi. Daha sonra Nisan 2007’de evlendiği Abhishek Bachchan’a aşık oldu. Çift, Kasım 2011’de kızları Aaradhya Bachchan’ı karşıladı ve Dhoom 2, Guru ve Raavan gibi birçok filmde birlikte yer aldılar.

Buna karşılık Katrina Kaif’in Salman ile olan ilişkisine aralıklı söylentiler damgasını vurdu. Ancak Aralık 2021’de Rajasthan’daki Six Senses Fort Barwara’da özel ama abartılı bir törenle Vicky Kaushal ile düğümü bağladı. Katrina’nın Vicky ile çalışmaya olan hevesini ifade ettiği ve nihai birlikteliklerine zemin hazırladığı rezil Koffee bölümü sırasındaydı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar