Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceBollywood: Manisha Koirala Anne Olmamayı Kabul Ediyor

Bollywood: Manisha Koirala Anne Olmamayı Kabul Ediyor

Netflix Hindistan’daki Sanjay Leela Bhansali’nin “Heeramandi: The Diamond Bazaar” filmindeki son anne rolüyle tanınan Manisha Koirala, NDTV ile yaptığı röportajda, özellikle yumurtalık kanseri ile olan savaşından sonra gerçek hayatta annelik yaşamamakla uzlaştığını paylaştı.

Yolculuğunu yansıtan Manisha, “Yaşlandıkça gerçekliğinizi kabul edersiniz. Gerçekleşmeyeceğini fark ettiğiniz o kadar çok rüya var ki, bununla barışıyorsunuz. Annelik de onlardan biri.”Yumurtalık kanserine yakalanmak ve anne olamamak zordu. Ama bununla barıştım.”

Evlat edinme olasılığıyla ilgili olarak Manisha, “Çok çabuk strese girdiğimi, çok çabuk endişelendiğimi fark ettim. Bu yüzden çok tartıştıktan sonra bununla barıştım. Vaftiz annesi olmayı tercih ederim.”Nepal’deki yaşlanan ebeveynleriyle zamanını beslemeye vurgu yaparak, “Ben onların gözünün elmasıyım, ben onların evreninin merkeziyim ve bunu besleyeceğim.”

Hindustan Times’a göre Manisha, kanser savaşını ve iyileşmesini kabul ederek yolculuğu için minnettarlığını da dile getirdi. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayatta minnettar olacağım çok şey var… ve Tanrı’nın lütfuyla, kanserle savaştıktan sonra bana ikinci bir hayat verildi.” Manisha’ya 2012 yılında evre IV yumurtalık kanseri teşhisi kondu ve 2014 yılına kadar başarıyla iyileşti.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar