Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceMadame Tussauds London, Justin Bieber'ın Heykelini Bebek Duyurusu Sonrası Değiştirdi

Madame Tussauds London, Justin Bieber’ın Heykelini Bebek Duyurusu Sonrası Değiştirdi

Kanadalı şarkıcı-söz yazarı Justin Bieber ve eşi Hailey ilk çocuklarını bekliyorlar. Bu haber hayranlarını heyecanlandırdı ve Madame Tussauds London bile heykelini önemli bir ilaveyle güncelleyerek özel anı kutladı.

X’in resmi tanıtıcısına geçen Madame Tussauds London, Justin’in değiştirilmiş balmumu heykelinin birkaç fotoğrafını paylaştı.

Heykel onu beyaz bir sweatshirt, siyah bir şapka ve göğsünde bir bebek taşıyıcısı ve içinde bir bebekle tasvir ediyor.

Başlıkta şöyle yazıyor: “Bebeğim, Bebeğim, Bebeğim OH! Tebrikler @justinbieber ve Hailey!! Büyük günden önce yardım etmeye çalışırız diye düşünmüştüm!”

Pop ikonu kısa süre önce Hailey’nin görünür bir bebek yumruğu ile muhteşem beyaz dantel bir elbise giyerken görülebileceği bir atlıkarınca resim ve video paylaştı.

Güçlü çift, 2018’de düşük anahtarlı bir törenle evlendi.

Perşembe günü (yerel saatle) resmi İnstagram tanıtıcısındaki bir gönderide Bieber, güzel resimler ve Hailey’nin görünür bir bebek yumruğu ile muhteşem beyaz dantel bir elbise giydiği tatlı bir video paylaştı.

Birbirlerine olan sevgilerini ve sevgilerini ifade etmenin yanı sıra, çift, hamilelik fotoğraf çekimi gibi görünen evlilik yeminlerini yenileyen resimlerde de görüldü.

People dergisi tarafından bildirildiği üzere, hitmaker ve Baldwin düğümü Eylül 2018’de, o Temmuz ayında Bahamalar’da nişanlandıktan sadece iki ay sonra bir New York City adliyesinde bağladılar.

Çifte yakın bir kaynak o sırada People dergisine verdiği demeçte, “Devam ettiler ve kimseyi dinlemeden yaptılar” dedi.

30 Eylül 2019’da çift, aile ve arkadaşlarının önünde daha büyük bir ikinci düğün törenine ev sahipliği yaptı.Özel kirli beyaz bir elbise giyen Bieber ve Baldwin, Güney Carolina, Bluffton’daki Montage Palmetto Bluff’ta gün batımı olarak yemin ve Tiffany alyans alışverişinde bulundular.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar