Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfClub Lab Golf, Dubai'nin Büyüyen Golf Sahnesini Körüklemek için 'Clg League Nights'ı...

Club Lab Golf, Dubai’nin Büyüyen Golf Sahnesini Körüklemek için ‘Clg League Nights’ı Başlattı

Yaz sezonu başlarken, Orta Doğu’nun ilk kulüp kurma ve inşa stüdyosu Club Lab Golf, Dubai’nin hareketli golf sahnesine enerji verecek bir golf yarışması olan ‘CLG League Nights’ın lansmanını duyurdu. Golfçüleri yeteneklerini sergilemek için partnerlerini yakalamaya davet eden CLG League Nights, 11 Haziran Salı günü başlıyor. Etkinlik, her Salı günü saat 6’dan akşam 8’e kadar Club Lab Golf’ün en son teknolojiye sahip tesisinde, 18 Haziran’da bir mola ile dört hafta sürecek.

 

Club Lab Golf’ün görünümü Orta Doğu’daki ilk son teknoloji uydurma ve kulüp binası stüdyosu. – Verilen fotoğraf
Kapalı mekanda gerçekleşen CLG League Nights, her biri 2 oyuncudan oluşan sekiz dinamik takım için eğlenceli ve rekabetçi bir ortam vaat ediyor. Takım başına Dhs 500 olarak fiyatlandırılan giriş ücreti, tüm golf tutkunları için erişilebilirlik sağlar. Yarışma formatı basittir. 9 Delikten fazla oynanan dörtlü, hızlı tempolu ve heyecan verici bir meydan okuma yaratıyor. Takımlar dört kişilik iki havuza bölünecek ve burada her havuzdan en iyi iki takım, heyecan verici yarı finaller ve finaller için final haftasına yükselecek. Yüksek bahislerle kazanan takım, hem yağma hem de işlevsellik sunan özel bir kişiselleştirilmiş Tur Özelleştirilmiş Ping / Başlık Çantasıyla uzaklaşacak.

 

Kulüp Laboratuvarı Golfü. X
Dubai’nin golf sahnesinin sürekli yükselişte olmasıyla CLG League Nights, topluluk ruhunu geliştirerek ve golfçülere becerilerini dostça ama rekabetçi bir ortamda test etme fırsatı sunarak bu büyümeyi kutlamak için tasarlandı. Jlt’nin kalbinde elverişli bir konuma sahip olan Club Lab, kendi otoparkına sahiptir
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar