Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai: Al Habtoor Grubu, ‘Kurucuya ve Personele Yönelik Tehditler’ Sonrasında Lübnan'daki Tv...

Dubai: Al Habtoor Grubu, ‘Kurucuya ve Personele Yönelik Tehditler’ Sonrasında Lübnan’daki Tv Kanalı Lansmanını İptal Etti

Lübnan’da bir televizyon kanalı açma planının iptali, Dubai’nin Al Habtoor Grubu tarafından 11 Haziran Salı günü açıklandı.

Dubaili milyarder Khalaf Al Habtoor’un sahibi olduğu ve kurduğu Grup, güvenlik endişeleri nedeniyle Lübnan’da bir televizyon kanalı açmayacağını, bunun yerine kanalı başka ülkelerde açmayı düşüneceğini söyledi.

Karar, “kurucu ve personele yönelik fiziksel tehditler nedeniyle alındı.”

Grup 30 Nisan’da Lübnan’da kültürel, sosyal ve sportif programlar sunan bir TV kanalı açacağını duyurdu.

Televizyon programları sadece Lübnan’daki gençlere değil, tüm dünyadaki insanlara ilham vermek ve motive etmek için hazırlandı.

Plan gerçekleşseydi, televizyon kanalı Lübnan’daki insanlar için 300’den fazla yeni iş yaratacaktı.

“Ekibimizin güvenliği ve güvenliği ile ilgili makul olarak karşılanabilecek şeyleri aşan aşılmaz engellerle karşılaştık. Dikkatli bir değerlendirmeden sonra ve yatırım için gerekli güvenlik istikrarının olmaması ışığında, kendimizi projeyi Lübnan’dan başlatmaya alternatif aramaya mecbur buluyoruz ”dedi.

“Amacımız her zaman Lübnan halkını desteklemek ve umut ve pozitifliğe ilham veren içerikler sunmak olmuştur. Ancak, ekibimizin ve proje katılımcılarımızın güvenliği ve güvenliği her zaman önce gelmelidir. Mevcut durum bize bu girişimden geri adım atmaktan ve televizyon kanalımızın Lübnan’dan fırlatılmasını bırakmaktan başka seçenek bırakmadı “dedi.

Al Habtoor Group, “suçlamalar, iftiralar ve tehditler dahil olmak üzere bir dizi organize kampanya ile karşılaştığını” iddia etti.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar