Çarşamba, Temmuz 3, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubai Doğumlu Josh Hill Sports, Seçkin ABD Amatör Devresine Girerken Güvenini Tazeledi

Dubai Doğumlu Josh Hill Sports, Seçkin ABD Amatör Devresine Girerken Güvenini Tazeledi

Josh Hill (Eng) yaz turnuvası programına Amerika Birleşik Devletleri’nde devam edecek.

Dubai doğumlu Josh, 20, son zamanlarda ingiltere’de İrlanda’daki Amatör Şampiyonaya ve İskoçya’daki St Andrews Links Trophy’ye katıldı.

Şu anda Tennessee Üniversitesi’nde golf bursu ile okuyor,

Josh şimdi ABD’ye döndü ve birkaç seçkin amatör etkinliğe katılacak.

Yaralanmaya yatkın 2023 sezonunun ardından Josh için uzun bir yol oldu – ancak şimdi önünde önemli bir 2024 yazıyla zindeliğinin yanı sıra özgüvenini de yeniden kazanmış görünüyor.

Josh, ABD’deki kolej sisteminde sekiz oyuncu varken, İNGİLTERE merkezli altı oyuncudan oluşan 2024 için 14 oyunculu İngiltere Erkek Milli Takımının bir parçası.

Josh, ”İngiltere’yi yıl içinde çok fazla ziyaret edemiyoruz – bu nedenle İngiltere Golfü, ABD’deki kolej golfçüleri için ABD’de koçluk ve diğer gelişmiş destek sağlıyor” dedi.

Josh, 12-18 Ağustos 2024 tarihleri arasında Minnesota, Chaska’daki Hazeltine Ulusal Golf Kulübü’nde düzenlenecek 124. ABD Amatör Şampiyonası’nda yarışacak. ABD Amatör yerel elemeleri 4 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında, final elemeleri ise 15 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

2024’e hak kazanmada yapılan bir değişiklikte: şu anda 45 adet 18 delikli yerel eleme sahası ve 19 adet 18 delikli final eleme sahası bulunmaktadır.

Josh ayrıca 23-26 Temmuz 2024 tarihlerinde Chambers Bay Golf Sahası, Washington, ev sahibi mekan veya 2015 ABD Açık ve 2010 ABD Amatör’de ABD Pasifik Kıyısı Amatör Şampiyonası’nda yarışacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar