Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai Mall, Salik Hesabından Düşülecek Otopark Ücretlerini Ödedi

Dubai Mall, Salik Hesabından Düşülecek Otopark Ücretlerini Ödedi

Dubai’nin ücretli kapı operatörü Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Dubai Alışveriş Merkezi otopark ücretlerinin Salik kullanıcı hesaplarından düşüleceğini duyurdu. Şirket, engelsiz otopark ödeme çözümünün 1 Temmuz’dan itibaren Fashion, Grand ve Cinema park bölgelerindeki alışveriş merkezinde faaliyete geçeceğini söyledi.

Zabeel ve Çeşme Manzaralı park yerleri ücretsiz kalacaktır. Yeni sistem uygulandıktan sonra, sürücüler hafta içi dört saat ve hafta sonları altı saat boyunca ücretsiz otoparktan yararlanacaklar. Dört ila 24 saat sonra 20 ila 1.000 Dhs arasında değişen ücretler uygulanır.

“Salik’in teknolojisi, alışveriş merkezi ziyaretçileri için sorunsuz ve engelsiz bir otopark deneyimi sağlamak üzere devreye alınacak. () … Çözüm, biletsiz otopark için otomatik ücret toplama özelliğine sahip olacak ve varsa ücretleri Salik kullanıcı hesaplarından düşürmek için araç plakası tanıma özelliğini kullanacak ”dedi.

Şirket, 1 Temmuz’dan itibaren beş yıl boyunca Dubai Mall’da otopark ödeme çözümünü işletecek.

İki şirket arasındaki anlaşmaya göre Salik, otopark ödeme tahsilat sistemini tasarlamak, finanse etmek, geliştirmek, kurmak ve yönetmekten sorumluyken, Dubai Mall, alışveriş merkezindeki 13.000 alanda gerekli yerel altyapıyı, ofis alanını ve otopark bakımını sağlıyor.

Salik’in veritabanında kayıtlı 4,1 milyon aracı var ve BAE’de faaliyet gösteren araçların yaklaşık yüzde 90’ını kapsıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar