Salı, Haziran 25, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubai Merkezli Migliozzi Klm Open'da Play-Off Gerilimini Kazanırken Hollandalı Muamele

Dubai Merkezli Migliozzi Klm Open’da Play-Off Gerilimini Kazanırken Hollandalı Muamele

Guido Migliozzi, KLM Açık’ta dördüncü DP Dünya Turu şampiyonluğunu 18. haftada altıncı bir kuşla kazandı ve Hollanda’da üç kişilik bir play-off’tan galip geldiğini gördü.

İtalyanlar son güne Enternasyonalde liderlikten bir atışla girdiler, ancak bir noktada en üst sıra için berabere kalarak kendini üç net buldular ve bir çift öcü onu geride bırakmadan önce arka dokuzda tek başına bir önde götürdüler. iki geride.

Daha sonra Joe Dean ve Marcus Kinhult ile birlikte bir roller coaster 70’e imza atmak ve 11’de bitirmek için 16. ve 18. sırayı aldı.

Üçlünün hepsi ilk yolculukta en son beşte iki vuruş yaptı ve Dean ve Kinhult, İngilizlerin zayıf bir tişört atışına çarpmasına ve İsveçlinin suyu bulmasına rağmen ikinci denemede eşit olurken, Migliozzi yeşili ikide buldu ve bir süre için kendini iki ayak bıraktı kapanış deliğinde altıncı dört ve dramatik bir galibiyet.

Migliozzi’nin zaferi, daha yüksek Resmi Dünya Golf Sıralaması (OWGR) sayesinde Kinhult’u ikinci sıraya çıkaran Dean ile birlikte önümüzdeki ay Açık Şampiyonada bir yer kazandığını görüyor.

Peter Cowen, zafer hakkında şunları söyledi‘ ‘2023’ün sonundan beri Guido’ya yardım ediyorum. Golfünden etkilendim ve birkaç haftadır Guido’nun başına özel bir şey gelmek üzere olduğunu dinleyen herkese söylüyorum. Belki düşündüğümüzden daha erken geldi – ama bu harika bir haber ve hak edilmiş.’

Migliozzi, Matteo Manassero ile birlikte İtalya’yı temsil eden Ağustos ayında Fransa’daki Olimpiyatlarda Erkekler Golf Yarışmasında oynayacak.

Dean, Dane Rasmus Højgaard ve İtalyan Andrea Pavan’ın play-off dışında bir şutu bitirmesiyle Kinhult ile aynı skorla 68’lik bir kapanış yapmak için 30’da eve geldi.

Migliozzi, DP Dünya Turu sahnesine beş yıl önce bir tarzda girdi ve Eleme Okuluna girdikten sonra ilk sezonunda iki kez kazandı.

Ayrıca 2022’de Open de France’ı kazandı ve muhtemelen en son şampiyonluğu almak için sezonun çekimini yaptı ve bir kez daha geç dramadan sonra prestijli bir ulusal açık kazandı. Rolex ile ortaklaşa Dubai Yarış Sıralamasında sekizinci, Avrupa Yarışında ise üçüncü olan Migliozzi, “İşimin bittiğini hiç düşünmemiştim” dedi.

Højgaard liderliği birkaç kez paylaştı, ancak Pavan, öcüsüz bir 65’te altı kuş yaparken, aynı zamanda bir çift öcü ve dört kuş içeren bir 70’de suyu 16’sında bulduğunda şansı gitmişti.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar