Salı, Haziran 25, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfFuryk ve Weir, Kanada'daki İki Yılda Bir Düzenlenen 2024 Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Kareye...

Furyk ve Weir, Kanada’daki İki Yılda Bir Düzenlenen 2024 Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Kareye Çıkmaya Hazırlanıyor

ABD ile Dünyanın Geri Kalanı (Avrupa hariç) arasındaki iki yılda bir yapılan maç olan 2024 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 24-29 Eylül tarihleri arasında Kanada’daki Royal Montreal Golf Kulübü’nde gerçekleşecek.

Her iki taraftan on iki oyuncu, dört günlük maç müsabakasında yarışan takımları oluşturacak ve takımlar, otomatik elemeler ve kaptanların seçimlerinin bir karışımından oluşacak

ABD takımının kaptanı Jim Furyk ve ROW takımının kaptanı Kanada’lı Mike Weir’dir.

Maç 1994 yılında kuruldu, Uluslararası Takım 1998’de Avustralya’da kazandı ve bu ünlü berabere maç Güney Afrika 2003’te Fancourt Hotel and Country Club’da. Diğer tüm maçlar bir ABD galibiyeti gördü.

LİV Golf’ün ardından gardiyanın değişmesiyle her iki takımdan da farklı bir oyuncu takımı bekleniyor. Hem otomatik elemeler hem de kaptanın seçimleri dahil tüm oyuncuların PGA Tour onaylı yarışmalarda yarışmaya uygun olması gerektiği unutulmamalıdır.

ABD Takımı için FedEx Cup puanlarına ve Uluslararası Takım için OWGR puanlarına göre eleme şu anda devam ediyor – 1 Ocak 2024’te başladı ve her iki takım da 2024 BMW’nin ardından kaptanın seçtikleri tarafından belirlenen 12 kişilik takımların dengesiyle sıralamalarında ilk altı oyuncuya sahip olmayı seçti 26 Ağustos 2024’te sona eren şampiyonluk.

sıralamalar

H. Matsuyama (Japon) 2. J. Gün (Aus) 3. T. Kim (Güney Kore) 4. BH Bm (Güney Kore) 5. S. Im (Güney Kore) 6. N. Taylor (Kanada) MW Lee (Aus) 8. C. Conners (Kanada) 9. A. Hadwin (Kanada) 10. C. Bezuidenhout (RSA)

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar