Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıEmlakDubai: Meydan'da Yeni Markalı Konut Projesi Başlatıldı

Dubai: Meydan’da Yeni Markalı Konut Projesi Başlatıldı

Emirlik’teki uber-lüks projelere olan artan talebi karşılamak için Dubai’de yeni bir markalı konut projesi başlatıldı.

İtalyan markası Tonino Lamborghini Group’un tasarımlarını bünyesinde barındıran dört kule, Meydan’da Gulf Land Gayrimenkul Geliştiricileri tarafından geliştirilmekte ve stüdyo, bir, iki, üç ve dört yatak odalı daireler olmak üzere 541 üniteye ev sahipliği yapmaktadır.

Proje, 6 katlı 2 bina ve 12 katlı 2 binadan oluşan yaklaşık 750.000 fit kare brüt taban alanını kapsayacak. Her binada 2 park katı olacak ve Tonino Lamborghini’nin tasarım stüdyolarından malzemeler, iç tasarım, aksesuarlar ve mutfaklar içeren 1 yatak odalı ila 4 yatak odalı daireler sunulacaktır.

Dubai, markalı konutlara ev sahipliği yapan en iyi şehirler arasında yer alıyor. Global Markalı Konutlara göre, güçlü talep nedeniyle önümüzdeki beş yıl içinde markalı konut sayısı iki katına çıkacak. Dubai’de halihazırda 50’den fazla markalı konut projesi var ve önümüzdeki birkaç yıl içinde 70 tane daha ortaya çıkacak.

Gulf Land Property Developers’ın başkanı Shaher Mousli, “Yıllar geçtikçe, Dubai’deki lüks gayrimenkulün temel taşı haline geldik, çeşitli uzmanlığımız ve yenilikçi tasarım ve inşaata olan bağlılığımızla tanındık, benzersiz yaşam tarzı evleri yarattık” dedi.

“İtalyan malzemelerini ve tasarımını getiriyoruz. Bu yaşam tarzı unsurunu sadece binanın yanında marka adına sahip olarak değil, aynı zamanda iç mekanların her unsurunda italyan yaşam tarzı deneyimini sunarak sakinlere ulaştırmak çok önemlidir. Tonino Lamborghini S.p.A’nın kurucusu ve başkanı Tonino Lamborghini, ”İtalya’yı Dubai’ye getiremeyiz, ancak bu pazarda italyan yaşam tarzını sunabiliriz” dedi.

Bilal Hamadi, “Tonino Lamborghini’nin bize tasarım yönü ve uygulaması sağlaması, ancak Tonino Lamborghini markası gibi yaratıcı bir güç merkezi ile elde edilebilecek yeni bir lüks, tasarım felsefesi ve üretim kalitesi seviyesi sunmamızı sağlıyor” dedi. gulf Land Emlak Geliştiricileri genel müdürü.

Gulf Land Property Developers’ın satış ve pazarlama başkan yardımcısı Rami Shamma, “Üstel bir büyüme yaşıyoruz ve bu projeyle şirketi bir sonraki başarı seviyesine taşıyoruz” dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar