Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai Yaz: Sıcaklıklar 50 ° C'yi Geçerken işçiler, Teslimat Sürücüleri için Ücretsiz...

Dubai Yaz: Sıcaklıklar 50 ° C’yi Geçerken işçiler, Teslimat Sürücüleri için Ücretsiz Dondurma, Meyve Suları

BAE, yaz aylarında günün en sıcak saatlerinde inşaat ve sanayi işçileri için her yıl öğle arası veriyor. Bununla birlikte, yükselen sıcaklıklar göz önüne alındığında, sıcaktan herhangi bir şekilde uzak durmak bu işçiler için büyük ölçüde faydalıdır. ‘Al Freej Buzdolabı’ kampanyası, yaz sıcağının işçiler üzerindeki etkilerini azaltmak ve Dubai toplumunda şefkat ve bağış değerlerini teşvik etmek için soğuk su, meyve suları ve dondurma dağıtmayı amaçlıyor. 23 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya, yaz aylarında cadde ve yollarda bir milyon temizlikçiye, inşaat işçisine, teslimatçıya ve tarım işçisine fayda sağlayacak. BAE Su Yardımı Vakfı ve BAE Gıda Bankası ile işbirliği içinde Muhammed bin Rashid Al Maktoum Küresel Girişimler Vakfı Furjan Dubai’nin desteğiyle başlatıldı.

 

İşçilerin korunması

Furjan Dubai, yaz aylarında yerel halktan gönüllülerin katılımıyla açık alanlarda çalışan işçilere ve teslimat sürücülerine su, soğuk içecek ve dondurma dağıtmak için Dubai’nin çeşitli bölgelerini gezmek için frigorifik araçlar kullanıyor. İnsani toplum kampanyası ‘Al Freej Buzdolabı’, dehidrasyon ve ısı stresi gibi yüksek sıcaklıklarla ilişkili sağlık risklerinin azaltılmasına toplumun katılımını artırmayı ve böylece işçilerin sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Kampanya, Furjan Dubai’nin Dubai’nin mahallelerinde yaşayanların özveri ve çabalarını takdir ederek özellikle işçilere karşı sosyal sorumluluklarına olan bağlılıklarını artırma çabalarını yansıtıyor. Girişim, bu işçilerin yüreklerine neşe ve mutluluk getirmeyi amaçlıyor.

 

Asil girişimler

Muhammed bin Rashid Al Maktoum Küresel Girişimler Vakfı CEO’su Dr. Abdul Karim Sultan Al Olama, “İnsani toplum kampanyası ‘Al Freej Buzdolabı’, Dubai toplumunun doğasında var olan bağış ve şefkat değerlerini ve tüm kesimlerinin hayır işlerine katkıda bulunma çabalarını yansıtıyor. farklı toplumsal kesimler arasında toplumsal dayanışma ilkesini pekiştirir.” Bu kampanyanın, işçileri yıl boyunca, özellikle yaz aylarında açık alanlarda bulundukları süre boyunca desteklemeye yönelik asil girişimlere desteğin teşvik edilmesindeki önemine dikkat çekti.

Verme değerlerini yaymak

“Furjan Dubai” Direktörü Alia Al Shamlan, insani toplum kampanyasının başlatılmasının Emirlik toplumunun gerçekliğini, şefkatini, dayanışmasını ve üyelerinin iyilik yapma rekabetini ifade eden çeşitli insani mesajlar taşıdığını doğruladı. Yaz aylarında işçilere su, soğuk meyve suları ve dondurma dağıtımının, bu insani topluluk kampanyasının ortakları ve başarısında hayati rol oynayan gönüllüler adına yüksek bir sorumluluk duygusu taşıdığını belirtti. tüm nitel girişimler, birbirinden ayıran bir ailenin ruhunu ifade eder Dubai topluluğu. Alia Al Şamlan şunları söyledi: “İşyerlerinde bir milyon işçiye ulaşma kampanyasında ortaklarımızla işbirliği içinde çalışacağız ve iklim koşullarının ne kadar zor olursa olsun engellemediği bu sevgili kesimin ruhlarına olumlu bir etki bırakmaya çalışıyoruz. görevini yerine getirmekten dubai’nin refah ve esenliğinde etkili bir unsur olarak.”
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar