Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai'de Kurban Bayramı: Expo City Gezilecek Yerlere Çocuklar için Ücretsiz Giriş

Dubai’de Kurban Bayramı: Expo City Gezilecek Yerlere Çocuklar için Ücretsiz Giriş

Kurban Bayramı kutlamalarında, 12 yaş ve altındaki çocuklar, Expo City Dubai’nin Terra’nın kapalı oyun alanı ve Taqa Adası dahil tüm pavyonlarına ve ilgi çekici yerlerine ücretsiz erişimin keyfini çıkaracaklar. Bu arada yetişkinler, Dh50 için pavilion bileti veya Dh12 için gezi kartı satın alabilir; Tüm ziyaretçiler belirli yemek seçeneklerinde yüzde 20 indirimden yararlanabilir. Hükümetin resmi tatiller listesine göre, BAE sakinleri Arafah günü için bir gün ve Kurban Bayramı için üç gün izin alacak.

Yaz çalışma saatleri

Expo City Dubai daha önce yaz aylarında açılış saatlerini açıklamıştı. 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında Terra, Elif, Vizyon ve Kadın Pavyonlarının yanı sıra Expo 2020 Dubai müzesi ve Ulusların Hikayeleri sergileri pazartesiden cumaya öğlen 12’den akşam 8’e ve hafta sonları sabah 10’dan akşam 8’e kadar açık olacak. Gökyüzündeki Bahçe, Raşit ve Latife’nin oyun alanları her gün 5-10 saatleri arasında açık olacak.

 

Al Wasl kubbesi üzerindeki projeksiyonlar 1 Haziran – 1 Ekim tarihleri arasında kapatılacak; Gerçeküstü su özelliği, su ve enerjiyi korumak için 1 Temmuz – 15 Eylül tarihleri arasında kapanacak. Gökyüzündeki Bahçe, 1 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında yıllık bakım için kapalı olacaktır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar