Pazar, Haziran 23, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubai'den Josh Hill, İrlanda'daki Amatör Şampiyonayı Kaçırdı

Dubai’den Josh Hill, İrlanda’daki Amatör Şampiyonayı Kaçırdı

Dubai’nin Josh Hill’i iyi oynamasına rağmen Ballylifin, Co.’daki Amatör Şampiyonadan çıktı. Donegal, İrlanda 32. Turda James Ashfield’a yenildiğinde.

Hill, 3. ve 4. deliklerde bir kuş kartalı koşusuyla parlak bir şekilde başladı, ancak Walker Cup oyuncusunun maçıyla eşleşemedi ve 6. ve 4. kaybetti. Ashfield’ın turunda beş kuş vardı.

Hill,”James çok iyi oynadı ve iki kötü hata yaptım” dedi. Genel olarak, benim için iyi bir haftaydı – ama daha ileri gitmeyi umuyordum.

“Şimdi bazı turnuvalar oynamak için Amerika’ya geri dönüyorum. Oyunum hakkında iyi hissediyorum ve üzerinde çalışmaya devam edeceğim ve iyi sonuçların geleceğinden eminim.”

Hill şu anda ABD’de Tennessee Üniversitesi’nde golf bursu alıyor.

Ashfield sabah formunu koruyamadı ve Cuma günkü çeyrek finalde öğleden sonraki maçında Dominic Clemons’a (Eng) 4 ve 3 kaybetti.

Clemons, bu sezon ABD Kolej sahnesinde etkileyici sonuçlar elde etti ve bu ayın başlarında İskoç Açık Amatör Şampiyonasını olağanüstü bir 17 atışla kazandı.

Bae’deyken Dubai’deki Trump International Golf Club’ı temsil eden 20 yaşındaki Hill, 36 delikli vuruş oyununa 24 numaralı tohum olarak katılmaya hak kazandı.

Amatör Şampiyonası, dünyanın en büyük ve en prestijli amatör golf şampiyonalarından biridir ve Ar-Ge tarafından yönetilmektedir.

Cumartesi gecesi gelecek şampiyon, altı gün boyunca dokuz tur golf oynayacak ve Açık ve ABD Açık’ta muafiyetler sağlayacak ve geleneklere göre, Masters’ta oynamaya davet edilecek.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar