Pazar, Haziran 23, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıRaghouse Ve Tiedemann, Toplu Vintage Kıyafetlerle Dünyayı Bir Seferde 1 Pound Yeniden...

Raghouse Ve Tiedemann, Toplu Vintage Kıyafetlerle Dünyayı Bir Seferde 1 Pound Yeniden Giydiriyor

Raghouse.com ve TiedemannGlobe.com Tony ve Amy Tiedemann önderliğinde, vintage giyim endüstrisini değiştirme yolundalar. Tony ve Amy, sürdürülebilir moda sevgilerini başarılı bir şekilde karlı bir girişime dönüştüren şirket sahipleridir. Belirli bir hedefi göz önünde bulundurarak, dünyayı bir seferde 1 pound yeniden donatmak istiyorlar! Bu ifade, farklı metodolojilerini, üstesinden geldikleri engelleri ve geleceğe bakış açılarını vurgulayarak misyonlarını tanımlar. Tony Tiedemann için Raghouse ve Tiedemann Globe’un başlangıcı bir dönüm noktası oldu. Tony, profesyonel bir kavşakla karşı karşıya kaldığında restoran sektöründe bir yönetim eğitim programı üzerinden girişimciliğe devam etme kararı aldı. Restoran endüstrisinin düzensiz programı ve geç saatleri, aile merkezli bir yaşam umuduna aykırıydı. Mülkiyete giden daha hızlı bir yol ve daha dengeli bir iş-yaşam programı sunan geri dönüştürülmüş hazır giyim sektörü cazip bir seçenek sundu.

Tony ve Amy Tiedemann: Toplu vintage depo ile fark yaratmak

Tony, mesleki hedeflerini ahlaki ilkeleriyle birleştirme şansı nedeniyle geri dönüştürülmüş giysi endüstrisine girmeye motive oldu. Raghouse ve Tiedemann Globe, Tony’nin ailesini ve refahını ilk sıraya koyan bir yaşam tarzına öncülük etmesini, geliştirmesini ve sürdürmesini sağlarken gelişecek bir şirket kurma hırsının sonucuydu. Tony ve Amy Tiedemann’a göre aksilikler gerçekten keşfedilmeyi bekleyen olasılıklar. Şirket stratejileri, pazardaki değişikliklere, tedarikçilerle ilgili sorunlara ve müşterilerden gelen girdilere nasıl tepki verdiklerini yönlendiren bu zihniyet etrafında inşa edilmiştir. Örneğin Tony, bir tedarikçi farklı bir müşteriyle ortaklık kurmaya karar verdiğinde tedarik zincirini iyileştirme fırsatını fark etti. Raghouse’un üstün kalitede malzemeler edinme, daha güvenilir ittifaklar kurma ve ürün tekliflerini geliştirme becerisinin tümü Tony ve Amy’nin proaktif stratejisiyle mümkün oldu. Her koşulda iyiyi görme tutumları, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi garanti eder. Tony ve Amy, her şirket seçimini yenilik yapmak ve başarıya ulaşmak için bir fırsat olarak görerek ‘büyümede direnişin yolu yoktur’ fikrini benimsiyorlar.

 

Birçok rakip siparişleri zamanında yerine getirmekte zorlanırken, Raghouse kesintisiz bir antika envanteri tedarikinde bulunmaktan büyük memnuniyet duyar. Doğrudan kaynaktan satın aldıkları için aracı yoktur, bu da müşterilerinin parasından tasarruf sağlar. Değişimi tek sabit olarak kabul etmek, Raghouse ve Tiedemann Globe’un temel ilkesidir. Tony ve Amy Tiedemann, Yunan filozof Heraklitos’tan ilham alarak bu fikri 30 yıldan fazla bir süredir şirket kültürlerine dahil ettiler. Operasyonlarının her yönünü rutin olarak değerlendiren ve geliştiren yöntemleri, bu düşünce tarzının sonucudur. Aynı kalmak yerine büyümeyi tercih ederek vintage giyim paketi pazarında şirketlerinin liderliğini koruyorlar.

Gardırobunuzu vintage bir giysi paketi ile geliştirin

Raghouse, müşterilerine sadece kıyafet satmak yerine ilham verici bir deneyim sunmayı hedefliyor. Vintage mağaza sahipleri, bayileri ve çevreye duyarlı müşterileri, uygulamalı, sürdürülebilir ve yenilikçi iş modellerine büyük değer veriyor. Geniş seçimleri ayrıca büyük beden toptan giyim , toptan vintage tişörtler ve toplu retro tişörtleri içerir.

 

Toplu Vintage Kıyafet Satın Almanın Faydaları

* Vintage = sürdürülebilir: Eski giysiler satın alarak, çöplüklere giren giysi miktarını azaltmaya yardımcı oluyorsunuz. Yeni bir ürün satın almadığınız için karbon ayak izinizi azaltma yönünde de bir adım atıyorsunuz. * Türünün tek örneği görünümler: Vintage kıyafetlerle, muhtemelen başka hiçbir yere ulaşamayacağınız modaya uygun görünümler bulabilirsiniz. * Yenilikçi bir iş modelini desteklemek: Toptan vintage tişörtler ve toplu retro giysiler satın alırken, Raghouse’un yenilikçi iş modelini destekliyorsunuz.

Toplu vintage giyim: İddialı bir büyüme ve otomasyon stratejisi

Tony ve Amy, tescilli teknolojilerini genişletme ve görevleri otomatikleştirme fırsatından heyecan duyuyorlar. Amaçları, kullanılmış giyim pazarının önemli bir bölümünü ele geçirmek ve sonunda işi satmaktır. Bu hırs, tutarlılığa, yaratıcılığa ve olumlu etkiye olan sarsılmaz bağlılıkları üzerine kuruludur.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar