Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubai'nin Meronk Hisseleri Liv Golf Houston'da Liderlik Ederken Hepsi Oynayacak

Dubai’nin Meronk Hisseleri Liv Golf Houston’da Liderlik Ederken Hepsi Oynayacak

Dubai merkezli Adrian Meronk (Cleeks GC), 25 milyon dolarlık 54 delikli LİV Golf Houston’da 10 under par’da öne geçmek için 69 under par’ın ikinci tur üçünü vurdu.

Meronk’un yanında en üstte berabere kalanlar: David Puig (68, 66), Carlos Ortiz (66, 68) ve Paul Casey (67, 67).

İlk 65. turundan sonra birinci delikten başlayan Meronk, bir öcü ile açıldı, ancak 2. delikte bir kuşla geri döndü. 5. ve 6. deliklerde başka bir öcü kuş çifti oldu.

Meronk daha sonra gemiyi 8, 11 ve 12 numaralı deliklerde başka kuşlarla ve skor tablosunun en üstünde kalmak için pars dengesiyle dengeledi.

Bu sezon başlamadan hemen önce LİV Golf’e katılan Meronk, “Oldukça sağlam oynadı” dedi. “Çok daha düşük olabilirdi. Esnemeden gelen birkaç vuruşu kaçırdım. Ama yine de turumdan ve pozisyonumun Pazar gününe girmesinden oldukça memnunum.”

Takım Etkinliğinde, Fireballs GC, ilk iki turda dörtten en iyi üç formatta eşitin altında 26’ya yükseldi ve Torque gc’ye göre dört atış öne geçti. 4Aces GC ve Cleeks gc’nin yanı sıra Kırıcılar GC ile birlikte 21’in altında üçüncü bir atış için üç yönlü bir beraberlik var.

Meronk, Ekibinin performansı hakkında şu yorumu yaptı: ” İlerlemeyi yılın başından itibaren görebileceğinizi düşünün. Umarım yakında kupayı kaldırabiliriz. Oyunun kimyası ve seviyesi – haftadan haftaya ilerliyor. Umarım yarın iyi oynarız. Heyecan verici olacak.”

LİV Golf’ün Takım etkinliklerinin son turunda Takımdan sayılanların dördü de görülüyor – bu yüzden birçok Takım hala karışımda.

Dubai merkezli Anirban Lahiri (Crushers GC), 69’luk iki turdan sonra 13. sırada yer alıyor.

Hem Jon Rahm hem de Louis Oosthuizen sakatlık nedeniyle geri çekilmek zorunda kaldılar – ve yerine yedek oyuncular geldi Ben Campbell ve Wade Ormsby sırasıyla.

Rahm’ın sol ayağında bir enfeksiyon vardı ve üçüncü turda altı delik açmayı başarırken, Oosthuizen ikinci turdan önce bel yaralanmasıyla geri çekildi. Ormsby, par 73’ün üzerinde bir tur attı ve Stinger GC Takımı ikinci tur skoru için sayıldı.

Son turda, Meronk, Ortiz ve Puig’in son grubu Tee 1b’den saat 12.15’te yola çıkarak bugün (Pazar) saat 12.05’te av tüfeği başlıyor. Daha fazla bilgi için ziyaret edin www.LIVGolf.com

Lider ikinci tur Skorları (Par 72).

Bireysel Etkinlik

A. Meronk (Cleeks GC) 65. 69. 134.

D. Puig (Ateş Topları GC) 68. 66. 134.

Cleeks GC -21.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar