Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubai'nin Meronk'u, Houston'daki Liv Glory'yi Kıl Payı Kaçırdıktan Sonra Kazanan Ortiz'i Selamlıyor

Dubai’nin Meronk’u, Houston’daki Liv Glory’yi Kıl Payı Kaçırdıktan Sonra Kazanan Ortiz’i Selamlıyor

Bu çok yakın bir durumdu, ancak Dubai merkezli Adrian Meronk (Cleeks GC), 54 delikli toplam 14’lük bir parite için 68’lik parite altında dörtlü bir final turu attı ve 25 milyon dolarlık LİV Golf Houston’da ikinci sıraya yerleşmek zorunda kaldı.

Günün son grubunda nihai şampiyon Carlos Ortiz ile birlikte oynayan Meronk, 11, 12 ve 13 numaralı delikleri açtı ve kendilerini arka dokuzun çoğu için şampiyonluk için bir düelloda buldular.

Ortiz, par-4’ün 15’ine girerken berabere kaldı ve Meronk, tişörtün dışında sorun bulduktan ve penaltı atışı yapmak zorunda kaldıktan sonra deliği uçurdu.

Meronk Ortiz’in bir arkasını bitirdiğinde fark buydu.

Cleeks GC, son raundun beş atışını liderden başlattı. Ancak son dokuz delik boyunca ekip toplu olarak ateş yaktı. Martin Kaymer altı delikten beşini kuşladı. Kalle Samooja beş delikten üçünü kuşladı. Meronk art arda üç delik açtı. Richard Bland dümdüz iki kuş attı.

Bu, Takım etkinliğindeki ilk zaferiydi ve Smash GC ve Fireballs gc’ye karşı iki vuruşla kazandı.

”Gerçekten harika oynadı,” dedi Meronk Ortiz’den. “Bunu gerçekten hak etti. Umarım bir dahaki sefere onu yakalayabilirim.”

Cleeks GC Takımının zaferinden bahseden Meronk şöyle devam etti: “Liv’in havalı yanı bu, takımda yanınızda üç adam daha olması ve kazanmasanız veya bireysel olarak istediğiniz gibi performans göstermeseniz bile, yine de o takım sıralamasına sahipsiniz.”

Cleeks GC şimdi sezon boyu Takım Sıralamasında yedinci sıraya yükseldi ve Meronk Bireysel Sıralamada 12. sıraya yükseldi.

(Final turu için dört puanın tümü sayılır) Cleeks GC -33. GC -31’i parçala. Ateş topları GC -31.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar