Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceElden Ring'in Erdtree'nin Gölgesi Dlc'si Oyunculara Yeniden Meydan Okuyor

Elden Ring’in Erdtree’nin Gölgesi Dlc’si Oyunculara Yeniden Meydan Okuyor

Elden Ring direktörü Hidetaka Miyazaki, Erdtree dlc’nin yaklaşmakta olan Shadow of the Erdtree ile bahisleri artırdı ve en deneyimli Ruh benzeri oyuncuları bile sınırlarına kadar test etmeyi amaçladı. Bu genişleme beklentisi yükseldi ve fromsoftware’in eleştirmenlerce beğenilen açık dünya oyununa olan ilgiyi canlandırdı.

2022’deki ilk çıkışından bu yana, Elden Ring, cezalandırıcı zorluğu, ölümcül ortamlara sahip oyuncularla yüzleşmesi ve Aralarındaki Topraklarda zorlu düşmanlarıyla ün kazandı. Shadow of the Erdtree’nin duyurulmasıyla birlikte, birçoğu temel oyundaki ustalıklarının yeni DLC’de bir avantaj sağlayıp sağlayamayacağını merak etti.

Miyazaki, CNET ile yaptığı bir röportajda, Erdtree’nin Gölgesi’nin Elden Ring’in ana arayışını fethedenlere meydan okumak için yaratıldığını vurgulayarak, gönül rahatlığı kavramlarını ortadan kaldırdı. DLC, piyasaya sürüldükten sonra topluluğu büyülemek ve korkutmak için tasarlanmış isteğe bağlı patronlar da dahil olmak üzere bir dizi yeni rakip sunuyor.

Mevcut teçhizatı gölgelemeden derinlik katan dlc’nin yeni silahları, yeni stratejiler ve inşa olanakları vaat ediyor. Miyazaki, taraftarlara bu silahların yeni yaklaşımlar sunarken oyunun yerleşik cephaneliğiyle dengeyi koruduklarına dair güvence verdi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar