Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceGta Online Topluluğunda Michael De Santa Dlc Talebi Artıyor

Gta Online Topluluğunda Michael De Santa Dlc Talebi Artıyor

Grand Theft Auto (GTA) Online hayranları, Michael De Santa’nın oyunun çevrimiçi evreninde kendi dlc’sini alması çağrısının arkasında toplanıyor ve karakterin arkasındaki aktör Ned Luke tartışmaya katıldı. GTA Online ve GTA 5 oyuncuları arasında heyecan artarken, Michael güncellemesi için umutlu olsa da, bu dileğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirsizliğini koruyor.

GTA Online, GTA 5’in üç kahramanından ikisi olan Trevor ve Franklin’in yer aldığı içeriği zaten entegre etti. Dr. Dre dlc’ye verilen karışık tepkilere rağmen, Franklin’in dönüşü yıllarca bekledikten sonra sıcak bir şekilde karşılandı. Bununla birlikte, Michael’ın çevrimiçi alemden yokluğu, onun dahil edilmesine hevesli hayranlar arasında bir çekişme noktası olmaya devam ediyor.

Michael’ın etrafındaki son vızıltı, oyunun ana hikayesinden bir karakter olan Maude’u yeniden tanıtan Bottom Dollar Bounties dlc’nin duyurulmasıyla yeniden alevlendi. Bir hayran, Michael dışında hemen hemen her hikaye modu karakterinin geri döndüğünden yakındı ve diğerinden mizahi bir şekilde Ned Luke’un yeni DLC kaydı için hareket yakalama stüdyosuna giriş talep etmesi gerektiğini öne sürmesini istedi. Luke tweet’i fark etti ve alaycı bir sözle yanıt verdi, “Bu hoş olmaz mıydı?”

Bu yanıt, bazılarının bunu gelecekteki Michael içeriğine yönelik bir ipucu olarak yorumlamasıyla yaygın bir heyecana yol açtı. Bununla birlikte, Luke’un katılımının içeriden öğrenilen bilgiden ziyade hayran kitlesine olan düşkünlüğünü yansıttığını kabul eden pek çok kişi beklentileri hafifletti. Sektörde tipik olan katı gizlilik anlaşmaları (nda’lar) göz önüne alındığında, Luke’un franchise’a olası herhangi bir geri dönüşü, resmi bir duyuruya kadar sıkı bir şekilde korunacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar