Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıEsports Dünya Kupası ve Onur İşareti Mobil Yarışmalar için Teknoloji Ortaklığı

Esports Dünya Kupası ve Onur İşareti Mobil Yarışmalar için Teknoloji Ortaklığı

Esports Dünya Kupası Vakfı (‘EWCF’) ve küresel bir teknoloji lideri olan HONOR, bu yaz Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük oyun festivali olan Esports Dünya Kupası (‘EWC’) için ana ortaklığını duyurdu. HONOR 200 Pro, Free Fire, Honor of Kings ve Women’s ML: BB turnuvası gibi popüler mobil oyunlarda e-spor müsabakalarına güç sağlamak için cihazın en son teknolojisinden yararlanarak ewc’nin resmi akıllı telefonu olacak.

Mobil oyun meraklıları için mükemmel bir akıllı telefon olan HONOR 200 Pro, hem espor sporcularına hem de sıradan oyunculara hitap eden bir dizi olağanüstü yeni özellik sunuyor. Öne çıkanlar şunları içerir:

Snapdragon 8 Serisi Mobil Platform: Düzgün grafik oluşturma ve gerçek zamanlı yanıt verme için 3 GHz’e kadar CPU saat hızına sahiptir., 5200mAh Silikon-Karbon Pil: Tek bir şarjla 61 saate kadar kullanım sağlar., 3840Hz Risksiz Karartma: Optimize edilmiş ekran renk sıcaklığı için Doğal Ton 2.0 ile TÜV Rheinland Titreşimsiz Ekran Sertifikası ve TÜV Rheinland Tam Bakım Ekran Sertifikası ile doğrulanmıştır., Gelişmiş Soğutma: Olağanüstü ısı dağılımı için HONOR 90’dan yüzde 10 daha büyük 36.881mm2’yi kaplayan bir buhar odası.
Ortaklık, küresel oyuncuların ilgisini çekmeye, marka kimliklerini güçlendirmeye ve rekabet ruhunun yönlendirdiği bir topluluğu teşvik etmeye odaklanacak.

Esports Dünya Kupası Vakfı’ndan CEO Ralf Reichert, “Esports Dünya Kupası’nda bir ortak olarak güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “EWC sporcuları, rekabetçi bütünlüğü korumak ve benzersiz bir deneyim sunmak için gerekli olduğu için oyun teknolojisinde mutlak en iyisini talep ediyor. HONOR 200 Pro, EWC sporcularının belirlediği yüksek standartları aşan en son teknolojiyle donatılmış olağanüstü bir akıllı telefon. Bu yaz Riyad’daki inanılmaz performansına tanık olmaya can atıyoruz.”

Daha fazla bilgi için lütfen adresindeki HONOR online’ı ziyaret edinwww.honor.com veya e-posta newsroom@hihonor.com .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar