Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfEşsiz 'Ultimate Golf Challenge' ilk Sezonunda Sertifikalı Bir Başarı

Eşsiz ‘Ultimate Golf Challenge’ ilk Sezonunda Sertifikalı Bir Başarı

Dört aydan kısa bir sürede, benzersiz bir şekilde biçimlendirilmiş bir takım ve bireysel golf turnuvası olan ‘Ultimate Golf Challenge’, güçten güce geçti ve ezici bir başarı olduğunu kanıtladı. 2024’te BAE takvimine tanıtılan on takımlı etkinlik, şu ana kadar her takımda 14 oyuncu, takımda on oyuncu ve etkinliğin en az yarısında yarışan dört ek oyuncuyu içeriyordu. İlk ’Nihai Golf’ etkinliği Ocak ayında Emirates Golf Kulübü’nde gerçekleşti ve burada Petrochem Condors Takımının şampiyonluğu almasıyla yapılan maç da dahil olmak üzere kümülatif puanlama sistemine sahip birden fazla format vardı.

 

Bu ayın başlarında ‘Ultimate Golf’ serisinin ikinci baskısı Dubai Creek Golf & Yacht Club’da yeni marka nam – Sobha Realty Ultimate Golf Challenge altında gerçekleşti ve Tristar Gladyatörler Takımı unvanı aldı. Ultimate Golf Challenge’ın Turnuva Direktörü Brandon De Souza, “Bu etkinlikler için görevimiz, golf platformu aracılığıyla hem kişisel hem de ticari ağları teşvik etmektir. “Her iki etkinlikte de yarışan 280 oyuncudan aldığımız geri bildirimlerden – bu başarıldı – aslında aşıldı” diye ekledi. “Her av tüfeğinin sonunda Uygulamamız aracılığıyla esas olarak onaylanan ve yayınlanan puanlarla – ödül sunumlarımıza katılan oyuncu, taraftar, takım kaptanı ve mentor ve sponsorların sayısı etkileyiciden daha fazlaydı.”

 

Hindistan’dan eski bir şampiyon golfçü olan ve Ultimate Golf Challenge’ın beyni ve itici gücü olan De Souza, etkinliği büyütmek için markalarla ortaklık kurmanın rolünü vurguladı. Sobha Realty’nin turnuvaya unvan ortağı olarak katılması, turnuvaya yeni bir boyut kazandırarak BAE’de prestijli bir etkinlik statüsünü daha da güçlendiriyor” dedi. “Sobha Realty’nin mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığı, oyunculara ve taraftarlara rakipsiz bir golf deneyimi sunma misyonumuzla mükemmel bir uyum içindedir ve bu da bu ortaklığı gerçekten önemli kılar. İleriye doğru ilerleyen ‘Nihai Golf’ etkinliklerini dört gözle bekliyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen gayrimenkul geliştiricilerinden Sobha Realty, etkinliğin resmi unvan ortağı olmak için ‘Ultimate Golf Challenge 2’ ile ortaklık kurdu. Ortaklığa uygun olarak, turnuva artık resmi olarak ‘Sobha Realty Ultimate Golf Challenge’ olarak adlandırılıyor.’ Sobha Realty’nin Eş Başkanı Ravi Menon, “Sobha One’daki Golf Sırtları da dahil olmak üzere premium tekliflerimizi sergileme fırsatı sağladığı için etkinliğin unvan ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz. “Aynı zamanda, sportmenliğin ve mükemmelliğin özünü somutlaştıran zengin geleneği ve dostluk ruhu ile golf tutkunları ve golf endüstrisindeki diğer önde gelen isimlerle bağlantı kurmak için bir forum görevi görüyor.” Menon ekledi. “İnsanları bir araya getirme ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etme yeteneğine hayranız ve gelişen topluluğuna katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz.” Serideki gelecekteki ‘Ultimate Golf’ etkinlikleri için tarihler ve mekanlar onaylandığında yayınlanacaktır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar