Pazar, Haziran 23, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaYaşam TarzıGadget İncelemesi: Anker's Soundcore Aerofit Pro

Gadget İncelemesi: Anker’s Soundcore Aerofit Pro

İnsan kulakları her şekil ve boyutta gelir. Ve sonunda, kişisel ses cihazlarını alışkanlıkla kulaklarına bağlayarak çevrelerindeki dünyadan rahatsız edici bir şekilde habersiz kalmakta ısrar eden iş arkadaşları ve aile üyeleri için bir çare var. Bunlar, Anker Soundcore AeroFit Pro açık kulaklı kulaklıkları test ettiğimiz birkaç haftada elde ettiğimiz en önemli iki bulgu. Şimdi, çevremizdeki insanların kişisel alışkanlıklarının bir kulaklık incelemesiyle ne ilgisi olabilir? Buna geleceğiz, ama önce insan kulaklarının değişen şekilleriyle ilgili bu küçük sorunu çözelim. Görüyorsunuz, bu yeni Ankerler açık kulaklı kulaklıklardır, kulak kanalında oturan tomurcukların veya kayışlarını başınızın üzerinden çekerken tüm kulağın etrafına sıkıca sarılan kulak üstü kulaklıkların aksine, kulaklarınızın üzerinde asılı olan türdür. Açık kulaklı kulaklıkların amacı, kullanıcıların seslerinin keyfini çıkarırken çevrelerinin ve ortam seslerinin farkında olmalarını sağlamaktır. Bu, yürüyüş, koşu veya bisiklete binme gibi açık hava etkinlikleri yaparken onları daha güvenli hale getirir ve belki de ortak çalışma alanlarında kullanımı daha pratiktir. Bununla birlikte, bu kadar geniş bir aktivite yelpazesine uyması için, açık kulaklı kulaklığın tasarımı, kuvvetli spor aktivitelerinin sarsıntılı hareketlerini kulağın üzerinden sarkarken düşmeden alabilecek şekilde olmalıdır. Bunu, pil bölmesini, arkasına oturmak için kulağın üst kısmına takılan doğal bir karşı ağırlık olarak kullanarak gerçekleştirir. Bu, açık kulaklı kulaklığın kavisli doğasının artık türün standart bir tasarımı olduğu anlamına geliyor. Sürücüyü bir ucuna, diğer ucundaki pil takımını bağlayan yay, cihazı yerinde tutmak için kulağın üzerinden ve arkasından geçer. Bununla birlikte, bu yay sabit bir uzunluktadır ve değişen kulak boyutlarını hesaba katamaz. Bu cihazı denediğimiz üç veya dört kişiden hiçbiri, çok fazla hareketle güvencesiz görünmeyen yeterince rahat veya yeterince rahat bir uyum bildirmedi. Ancak Anker’ın rakiplerinin çoğundan farklı olarak bir cevabı olduğu yer burasıdır: her kulaklığa takılan ve onları güvenli bir şekilde yerinde tutmak için boynun arkasına geçen çıkarılabilir bir titanyum boyun bandı. Bu boyun bandını doğru yönde nasıl bağlayacağınızı bulmak için harcayacağınızdan biraz daha uzun zaman alsa da, Anker’ın sağ parçada kırmızı nokta ve solda gri bir nokta şeklinde bazı görsel kılavuzları vardır. hangi ucun nereye gittiğini söylemek için. Hepsini birbirine bağlayın ve grup tarafından yerinde tutulan güvenli bir açık kulak kulaklık setiniz var, böylece artık kulaklıkların düşmesinden korkmadan Dubai maratonu’nu en sevdiğiniz parçaların seslerine hemen hemen çalıştırabilirsiniz.

 

Boyun bandı da ayarlanabilir ve boynunuzun arkasına uzanarak ve titanyum kordonlarını kaydıran iki tırnağı iterek veya çekerek istediğiniz uyuma göre kolayca sıkabilir veya gevşetebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta: boyun bandı, kullanılmadığında saklamak için özel çantasıyla birlikte gelmez ve kolayca yanlış yerleştirilebilecek kadar küçüktür. Vakalardan bahsetmişken, AeroFit Pro, ön tarafında USB-C bağlantı noktası ve üstte Bluetooth eşleştirme düğmesi bulunan bu büyük kulaklıkları barındırmak için büyük boyutlu bir şarj çantasıyla birlikte geliyor. Kasa, tıpkı kulaklıkların kendileri gibi, çok iyi yapılmış ve bir hataya kadar bitmiş, dokunuşu son derece pürüzsüz ve yumuşak. Görsel ve dokunsal bir kalite ifadesinin yanı sıra AeroFit Pro’ya 46 saatlik ekstra oynatma süresi de sağlıyor ve bu da bizi pil ömrüne getiriyor. AeroFit Pro bize piyasadaki diğerlerine kıyasla daha yüksek tarafta olan tek bir şarjla 12-14 saat arasında süre verdi. Şarj çantasından sadece 46 saat başka bir sınıf lideri özellik değil, aynı zamanda azaldığınızda 10 dakikalık hızlı şarj size yaklaşık beş saat ekstra meyve suyu verebilir. Bunların hepsi etkileyici figürler, AeroFit Pro’yu spor salonu veya uzun yürüyüşler için vazgeçilmez arkadaşımız haline getiriyor. Herhangi bir kulaklığın kanıtı açıkça duruşmada – ve burada AeroFit Pro da hayal kırıklığına uğratmadı. Ses kalitesini optimize etmek için yüksek yönlü hoparlörlerle, titanyum kaplı kubbeli 16,2 mm büyük boyutlu sürücüler kullanır. Hoparlör başlığı, kulağa daha fazla ses dalgası yönlendirmek için akustik olarak tasarlanmıştır ve çağrılardaki rüzgar parazitini azaltmak için AI ile birleşen dört mikrofon vardır, böylece bu önemli çağrıyı alırken ani rüzgarda dolaşmaya devam edebilirsiniz. Sesi daha fazla ayarlamak istiyorsanız, cihazın uygulaması çeşitli efektlere izin verir. Sabit veya kafa izleme sesine sahip uzamsal ses vardır; ‘müzik’ veya ‘film’ gibi ses alanı modları; ‘imza’, ‘Podcast’ ve ‘Tiz Yükseltici’ gibi ses ön ayarları; ve daha ince, daha kişiselleştirilmiş ayarlamalar için özelleştirilebilir bir ekolayzır.

 

Tasarımları nedeniyle, açık hava kulaklıkları, diğer kulaklıklara kıyasla sürükleyici ses eksikliğinden muzdarip olma eğilimindedir, ancak bunda değil. Anker’ın AeroFit Pro’ya salladığı sihirli değnek ne olursa olsun gerçekten işe yaradı ve müzik türü, ses türü ve hatta telefon görüşmeleri ne olursa olsun ses kalitesinden etkilendik. Bütün bunlarla birlikte, bu cihazdan ikinci öğrenmeye ne dersiniz – bunun üzerindeki, kulaklıkları her zaman açık olan insanlar için bir çare mi? AeroFit Pro’nun çoğu çevrimiçi satış noktasında Dh599 civarında veya daha az perakende satış yapmasıyla, bu belki de dikkatlerini her istediğinizde omzuna vurulması gereken bu sinir bozucu insanlar için mükemmel bir hediye. Bu Anker ile iki kuşu bir taşla öldürebilirsiniz: Onları çağırdığınızda dikkatlerini çekmeye devam ederken kulaklarının her zaman yapıştığı her şeyi dinlemelerine izin verin. Anker Soundcore AeroFit Pro açık kulaklı kulaklıklar İsabetler:
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar