Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş Dünyasıİşletmeİk Zirvesi, Çalışan Deneyimini Yükseltmeyi Amaçlıyor

İk Zirvesi, Çalışan Deneyimini Yükseltmeyi Amaçlıyor

Yüksek teknolojili İK çözümlerinde öncü olan Rewardz, geçtiğimiz günlerde Orta Doğu’daki açılış İnsan Liderleri Zirvesi’ni düzenledi. Zirve, Rewardz’ın işyeri deneyimlerini en son teknoloji ile dönüştürme yolculuğunda önemli bir dönüm noktası olan bölgeden yaklaşık 100 İK ve insan liderini bir araya getirdi.

İK inovasyonunun öncüsü olan Rewardz, bu platformu ortaklarına ve üst düzey liderlerine şükranlarını ifade etmek için kullandı ve aynı zamanda teknolojinin işyerini yeniden tanımlamaya devam ettiği bir gelecek öngördü. Zirve, geçmiş başarılara yansıma, işbirlikçi başarıların kutlanması ve küresel ik ortamında gelecekteki çabalar için bir yol haritası için bir katalizör görevi gördü.

‘İK’nın Teknoloji Potansiyelini Açığa Çıkaran’ zirvede, işin geleceğini şekillendiren önemli konular ele alındı:

1. Teknolojiyle Aşılanmış İK Dönüşümü: Tartışmalar, İK stratejilerinde devrim yaratmak için gelişmiş analitik ve yapay zeka odaklı içgörülerden yararlanarak kuruluşların gelişen işgücü dinamiklerine ve organizasyonel hedeflere hızla uyum sağlamasına olanak sağladı.

Rewardz, stratejik ortağı engagerocket’a, Halk Liderleri Zirvesi’ni yankılanan bir başarı haline getirme konusundaki paha biçilmez destekleri için teşekkür etti.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar