Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceImtiaz Ali, Kareena-Shahid'in 'Tanıştığımız Yumruk' Sırasında 'Sözde' Ayrılışını Hatırlıyor

Imtiaz Ali, Kareena-Shahid’in ‘Tanıştığımız Yumruk’ Sırasında ‘Sözde’ Ayrılışını Hatırlıyor

Kareena Kapoor Khan ve Shahid Kapoor başrol oyuncusu Jab We Met, piyasaya sürüldükten sonra izleyicileri büyüledi, hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden beğeni topladı ve sevilen bir romantik komedi olarak yerini aldı. Ancak bu Imtiaz Ali yönetmenliğinin yolculuğu, başta başrol oyuncuları Shahid ve Kareena’nın çekimler tamamlanmadan ayrılması olmak üzere engelsiz değildi.

Yakın tarihli bir konuşmada Imtiaz Ali, her iki oyuncunun da sette profesyonelliğini koruduğu için bunun çekim sürecini aksatmadığını açıkladı.

“Filmin çoğu çoktan çekildi. Sözde ayrılmalarından sadece iki gün kalmıştı ve kesinlikle profesyoneldiler, “diye paylaştı Ali, Galatta India ile yaptığı röportajda. “Kişisel yaşamları işlerini etkilemedi. Film yapımcıları olarak çeşitli zorluklarla karşı karşıyayız, ancak borsa gibi spekülasyon yapmak yerine zanaatımıza odaklanmalıyız “dedi.

Ali ayrıca ilk oyuncu seçimlerini açıkladı ve başrollerde Bobby Deol ve Preity Zinta’yı seçme niyetini dile getirdi. “Bobby en yakın arkadaşlarımdan biri ve başlangıçta filmi onunla yapmak istedim. Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı proje gerçekleşmedi “dedi.

Ek olarak, filmin kabulünü hatırladı ve temelini bulmadan önce nasıl reddedildiğine değindi. Ali, “Hikayeyi Preity Zinta’ya anlattığımda bunu eğlenceli buldu, bu da ilk aksiliklere rağmen devam etmemi teşvik etti” dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar