Cuma, Haziran 28, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfKapil Dev, Hindistan Profesyonel Golf Turu'nun Başkanı Olarak Yeni Rolünde Elinden Gelenin...

Kapil Dev, Hindistan Profesyonel Golf Turu’nun Başkanı Olarak Yeni Rolünde Elinden Gelenin En iyisini Yapmaya Söz Verdi

Eski Hint kriket kaptanı Kapil Dev, Hindistan Profesyonel Golf Turu’nun (PGTI) yeni Başkanı olarak atandı.

1993 Kriket Dünya Kupası kazanan kaptan, hevesli bir amatör golfçüdür.

65 yaşındaki Kapil Dev, daha önce pgtı’nin Başkan Yardımcısıydı ve pgtı’nin çekirdek ekibiyle birlikte Hintli profesyonel golfün daha da şekillendirilmesi ve geliştirilmesinde bu önemli role adım attı.

“Birkaç yıldır birlikte olduğum bir organizasyon olan PGTI’NİN Başkanı olmak benim için bir onurdur. Bu bir oyuncunun vücudu ve hepsiyle ve sık sık oynadığım harika arkadaşlarımım ”dedi Hint kriketinin simgelerinden biri olan Dev.

“Ve şimdi zamanımın çoğunu geçirdiğim spor bu. Ben bir Başkan Yardımcısıydım ve yönetim kurulundayım, bu yüzden oyuncular tarafından Başkan olarak seçilmek bir onurdur. Her zaman yaptığım gibi elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum. Bana daha da büyük zevk veren şey, golf arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirebileceğim ve biraz daha oynayabileceğim ”dedi.

Kapil Dev, golf dünyasında iyi bağlantılara sahiptir ve ayrıca DLF Golf ve Country Club’da Grant Thornton Invitational’a ev sahipliği yapmaktadır.

“Golf harika bir spordur. Her yaşa kadar oynayabilirsiniz ve inanılmaz rahatlatıcı bir spordur “dedi. “Sık sık kriketle meşgulüm ama rahatlamak için gittiğim bir golf sahası.

Dev, ”Golfe hizmet edebildiğim için şanslıyım ve onu yeni seviyelere taşımak istiyorum” diye ekledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar