Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıLenskart Cidde'de Genişleyerek Ortadoğu'da Stratejik Büyümeye İşaret Ediyor

Lenskart Cidde’de Genişleyerek Ortadoğu’da Stratejik Büyümeye İşaret Ediyor

Asya’nın en büyük gözlük markası Lenskart, Kızıldeniz Alışveriş Merkezi’nde amiral gemisi olan Krallık’taki 11. perakende mağazasının açılmasıyla bölgesel ayak izini genişletti. Yeni satış noktası, Lenskart’ın Suudi Arabistan ve BAE’deki GCC’DEKİ varlığını 31 satış noktasına taşıyor. Marka, halihazırda 10 mağazasıyla bu yıl Suudi Arabistan’ı görkemli bir şekilde lanse etti ve bölgede 50 mağazaya daha imza atmayı planlıyor. Lenskart, yeni şube açılışı ile dünya çapında 2.500’den fazla mağazanın dönüm noktasına ulaşıyor.

Yeni Red Sea Mall mağazası, markanın ünlü artırılmış gerçeklik özelliğini benimserken yeni teknolojileri bir araya getiren, muhtemelen en havalı mağaza olduğu için Lenskart için bölgenin amiral gemisidir – sanal yüz haritalama ile entegre edilmiş bir 3D Deneme makinesi. uygun çerçevelere sahip müşteriler. Mağaza, her yaştan insan için güneş gözlüğü, gözlük ve kontakt lensler dahil 2.000’den fazla gözlük stili sunuyor. Ayrıca, müşteriler çevrimiçi olarak 5.800’den fazla ek stile göz atabilir ve herkesin mükemmel çiftini bulmasını sağlar.

Lenskart, ADİA, Alpha Wave, Temasek ve Fidelity Management and Research Company’den 1 milyar dolarlık ikincil yatırım sağladı ve son 12 ay içinde sektördeki kilit oyuncu konumunu güçlendirdi. 6 Milyar dolarlık bir değerleme ile marka, Hindistan’daki varlığını genişletmeyi ve Güneydoğu Asya ve Orta Doğu da dahil olmak üzere Asya’daki uluslararası büyümeyi hızlandırmayı hedefliyor. Bu yatırım, sağlam finansal performansı ve Tango Eye ve Le Petit Lunetier gibi stratejik satın alımlarıyla desteklenen Lenskart’ın yörüngesine yatırımcı güvenini vurgulayarak, şirketi küresel gözlük pazarında sürekli başarı için konumlandırıyor.

Gelişen müşteri zevklerine hitap eden Lenskart, her ay sürekli olarak üç yeni koleksiyon sergiliyor ve müşterinin dört gözle bekleyeceği her zaman yeni bir şey olmasını sağlıyor. En son koleksiyonları Kıyı Şeridi ve Seraplar müşterilerden çok etkilendi ve hızlı bir şekilde stokta kalmadı.

Cidde’nin yeni Red Sea Mall mağazası, müşterilerin Lenskart’ın geniş ürün yelpazesini hem mağazada hem de çevrimiçi olarak keşfetmelerini sağlıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar