Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıMappable, BAE İşletmeleri için Haritalama Çözümlerinde Devrim Yaratmak için Neurogeocoder Apı'sini Başlattı

Mappable, BAE İşletmeleri için Haritalama Çözümlerinde Devrim Yaratmak için Neurogeocoder Apı’sini Başlattı

Yerel pazarlara güçlü ve son derece özelleştirilebilir haritalama çözümleri getiren küresel bir şirket olan Mappable, şu anda BAE’deki tüm müşterilerin kullanımına sunulan yeni ürünü Neurogeocoder API’nin lansmanını duyurdu.

Makine öğrenimi ve yapay zeka tarafından desteklenen Neurogeocoder API, özellikle küresel dijital harita pazarının 2030 yılına kadar öngörülen yüzde 14,2 CAGR büyümesi ışığında, coğrafi çözümlerde bir oyun değiştiricidir. Geliştirme ekibi tarafından belirlenen sabit algoritmalara sahip standart coğrafi kodlayıcıların aksine, Neurogeocoder uyarlanabilir yapısı, hata veya yazım hatası içeren yapılandırılmamış konum sorgularında bile kesin sonuçlar sağlar. Bu gelişmiş araç, kullanıcı tarafından girilen adreslerin haritalarda sorunsuz görüntülenmesini sağlar ve harita noktalarının ayrıntılı sokak adreslerine dönüştürülmesini kolaylaştırarak kesin ve güvenilir konum sonuçları sağlar. Neurogeocoder, ilçeler, kuleler ve yollar için yerel ifadeleri tanıyarak, bunları standart coğrafi kodlayıcıların yeteneklerinin ötesinde bir başarı olan belirli adreslere veya noktalara etkili bir şekilde bağlar.

Neurogeocoder API, e-ticaret, emlak, gıda teknolojisi, sürüş teknolojisi ve lojistik dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için güçlü bir araçtır. Farklı iş senaryoları için karmaşık veya yerel olarak belirli konum sorgularını işlemenin yanı sıra, büyük adres hacimlerini hızlı bir şekilde koordinatlara ve tam tersine çevirmeye yardımcı olur. E-ticaret için Neurogeocoder, teslim alma noktalarını haritalarda görüntüleyerek müşteri hizmetlerini geliştirebilir ve kullanıcıların sipariş verirken en uygun konumu seçmelerine olanak tanır. Gayrimenkul şirketleri için araç, mülk konumlarını doğru bir şekilde sergileyerek potansiyel alıcıların bir satın alma işlemi düşünürken bilinçli kararlar almaları için çevreyi görselleştirmelerine yardımcı olabilir. Lojistik hizmetleri için API, teslimatların daha iyi maliyet tahmini için yöneticilere doğru adresler sağlayarak operasyonları optimize eder, bu da işletme için operasyonel verimliliğin artmasına ve maliyet tasarrufuna yol açar.

Mappable, Neurogeocoder API’sine ek olarak, birden fazla iş ihtiyacına göre uyarlanmış kapsamlı bir çözüm paketi sunar:

Müşterilerin web siteleri, uygulamaları veya crm’leri için performanslı, özelleştirilebilir ve veri açısından zengin haritalar., Otomatik coğrafi doğrulama ve adrese, koordinatlara ve diğer parametrelere göre kolay arama., Sürücülerin, kuryelerin ve diğer profesyonellerin ülke çapında verimli bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmak için trafik ve hava durumu tahminlerini ve diğer parametreleri dikkate alan navigasyon ve rota planlama araçları.
“BAE teknoloji, e-ticaret ve akıllı mobilite alanlarında hızla ilerliyor ve bu yolculukta işletmeleri desteklemekten heyecan duyuyoruz. Eşleştirilebilir çözümler, şirketlerin dahili personel, çağrı merkezleri ve sipariş işleme uzmanları üzerindeki süreçleri otomatikleştirerek ve iş yüklerini azaltarak lojistiği optimize etmelerine ve müşteri hizmetleri kalitesini artırmalarına olanak tanır. Müşterilerimize mümkün olan en iyi haritalama çözümlerini sunmak için makine öğrenimini ve yapay zekayı kullanarak yerel işletmelerin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve ürünlerimizi sürekli güncelliyoruz. Yeni başlatılan Neurogeocoder bunun harika bir örneğidir. Adres girme alışkanlıklarımızı anlıyor ve bunlara uyum sağlıyor, “diye açıkladı Mappable CEO’su Sabina Mirza-Akhmedova.

Tüm Eşlenebilir çözümler, kapsamlı özelleştirme fırsatları ve çok çeşitli lisans seçenekleri sunar. Şirket ayrıca, deneme veya lisans satın almak için API’lerine kolay ve hızlı erişim sağlayan çevrimiçi bir self servis masası başlattı.

Daha fazla bilgiyi mappable adresinde bulabilirsiniz.dünya .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar