Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDünyaMelbourne'de Hintli Öğrenciyi Bıçaklamaktan iki Kardeş Tutuklandı

Melbourne’de Hintli Öğrenciyi Bıçaklamaktan iki Kardeş Tutuklandı

Avustralya’nın Bugün bildirdiğine göre, Melbourne’un güneydoğusundaki Ormond banliyösünde 22 yaşındaki Hintli bir öğrenciyi bıçaklamaktan iki erkek kardeş tutuklandı.

Navjeet Singh Sandhu, Cumartesi sabahı Kuzey Yolu’ndaki bir konutun önünde çıkan kavgada arabuluculuk yapmaya çalışırken bıçaklandı.

Acil müdahale ekipleri hızla olay yerine sabah 1 civarında geldi ve Sandhu’yu ve her ikisi de bıçak yarası olan 30 yaşındaki başka bir Sharvan Kumar’ı keşfetti. Çabalara rağmen Sandhu’nun yaraları ölümcül olurken, Kumar hayatı tehdit edici olmadığı düşünülen yaralanmalarla hastaneye kaldırıldı.

Polis raporları, Australia Today’in bildirdiği gibi, ilgili kişilerin birbirleriyle tanıştığını gösteriyor.

Tutuklananlar, bölgesel Yeni Güney Galler’den Abhijeet (26) ve Robin Gartan (27) olarak tanımlandı. Şüpheliler, Sandhu cinayetine karıştıkları iddiasıyla Victoria’ya iade edilmekle karşı karşıya. .

Australia Today’in bildirdiğine göre, Victoria Polisi cinayet dedektifleri, iade duruşması nedeniyle mahkemeye çıkan kardeşleri tutuklamak için Goulburn’a ulaştı.

Yakın bir aile dostu ve Sandhu’nun oda arkadaşı olan Gurmeet Singh, yas tutan aileyi desteklemeye adanmış bir GoFundMe sayfasında, Sandhu’yu ebeveynlerinin aziz oğlu ve iki kız kardeşin sevgi dolu bir kardeşi olarak tanımlayan yürekten sözler kaleme aldı.

GoFundMe kampanyası, Sandhu’nun kalıntılarını Hindistan’a geri göndermek ve yas tutan ailesine mali yardım sağlamak için para toplamaya çalışıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar