Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıMiddlesex University Dubai, Bölgenin Tercih Ettiği Üniversite Olarak İngiltere Eğitiminde Mükemmelliği Sürdürüyor

Middlesex University Dubai, Bölgenin Tercih Ettiği Üniversite Olarak İngiltere Eğitiminde Mükemmelliği Sürdürüyor

Üst üste dördüncü yıl boyunca Middlesex University Dubai, rekor öğrenci sayısına ulaşarak Dubai’nin KHDA tarafından Akredite edilmiş en büyük Birleşik Krallık Üniversitesi statüsünü sağlamlaştırdı

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki sayısız yüksek kaliteli eğitim seçeneğinin ortasında, Middlesex Üniversitesi (MDX) Dubai, khda’nın öğrenci kayıtlarına dayalı olarak yakın zamanda yayınlanan Özel Yüksek Öğrenim Açık Verileri 2023 – 2024 raporunda Dubai’deki en büyük Birleşik Krallık üniversitesi konumunu koruyan en iyi seçenek olmaya devam ediyor. 120’den fazla milletten 5.600’den fazla öğrenciyle bu sonuç, mdx’in akademik mükemmelliği, istihdam edilebilirliği, spor ve kültürel etkinlikleri ve endüstri etkileşimini kapsayan, onları bölgede ayıran olağanüstü öğrenci deneyimini yansıtıyor.

Akademik mükemmellik

MDX, araştırma odaklı ortamlarda uzman öğretim üyeleri tarafından desteklenen dinamik ve titiz bir öğrenme deneyimi sunar. Dubai’nin kalbinden, işletme, hukuk, psikoloji, muhasebe ve finans, sağlık ve eğitim, bilim ve teknoloji, medya, tasarım ve Eylül 2024 için yeni: spor bilimleri alanlarında 70’in üzerinde uzman lisans programı ile kaliteli İNGİLTERE dereceleri sağlıyorlar.

Spor ve kültürel etkinlikler

Öğrenciler, kendilerini üniversite dışındaki hayata hazırlayan deneyimlere atlayarak sosyal ve liderlik becerilerini geliştirirler. Öğrenci Etkinlikleri ekibi, Japonya, Gürcistan ve italya gibi destinasyonlara yılda en fazla üç gezi düzenler. Plaj temizliği ve doğa yürüyüşleri gibi yerel geziler ekip çalışmasını ve çevre yönetimini öğretir. MDX’İN spor koçları, bölgedeki üniversiteler arası yarışmalarda önemli başarılar elde eden 15’in üzerinde spor takımına liderlik ediyor.

İstihdam edilebilirlik ve gelecekteki kariyer desteği

Kariyer ve İstihdam Hizmetleri departmanı, öğrencileri işyerine hazırlar ve yalnızca son akademik yılda mevcut öğrenciler ve mezunlar için 1280’den fazla fırsat sağlar. Her bir lisans programı, Middlesex’in geniş bağlantı ağından yararlanarak endüstriye maruz kalmayı vurgular.

İnovasyon ve girişimcilik

Eylül 2024 alımı için başvurular şimdi açık. Middlesex University Dubai’ye başvuru hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://mdx.ac.ae /.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar