Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıŞehrin Üzerinde Doğayla Yaşayın: Tiger Sky Tower'ın Çevre Dostu Tasarımını Ortaya Çıkarmak

Şehrin Üzerinde Doğayla Yaşayın: Tiger Sky Tower’ın Çevre Dostu Tasarımını Ortaya Çıkarmak

Dubai Vision 2030, şehri çok daha sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir zeminde küresel bir konut, sosyal ve kültürel merkeze dönüştürerek yeniliği bir üst seviyeye taşımayı planlıyor.

Bu hedefi tamamlayan, Dubai’nin iş dünyasında işleri bir üst seviyeye taşıyan kilit oyuncular. Dubai’nin teknolojik devlerden emlak patronlarına kadar çevre dostu bir iş merkezi olarak imajını korumada herkes kendi rolünü oynuyor.

50 yaşındaki holding şirketi Tiger Group, Dubai’nin ihtişamına en çok katkıda bulunanlardan biri oldu. Waleed Mohammed AlZoubi tarafından tasarlanan grup, BAE genelinde büyük bir iş imparatorluğuna dönüştü.

Geçtiğimiz beş yıl boyunca Tiger Group, Dubai’nin bugünkü dev şehre dönüşmesine ve gelişmesine önemli ölçüde katkıda bulundu. Grubun gayrimenkul kolu olan Tiger Properties, Dubai’nin altyapı sahnesini sürekli olarak savunan 270 başarılı projeye ve 2.784.122 metrekarelik inşaat alanına sahiptir.

Tiger Properties, modern mimarinin parlaklığını yaşamı sürdüren yeşilliklerle birleştiriyor ve bir sonraki büyük projeleri bununla ilgili.

Business Bay’de bulunan Tiger Sky Tower, daha yeşil bir Dubai’ye doğru iddialı adımlar atmayı amaçlayan 1 milyar dolarlık yeni projesi. 122 kat, bir, iki, üç ve dört yatak odalı daireler, en yüksek gökyüzü restoranı, spor salonu, barbekü olanakları, koşu parkuru, sonsuzluk havuzundan oluşan toplam 532 m yüksekliğinde bir gökdelende yaşadığınızı hayal edin. dünyanın en iyi şehri!

Çevre dostu yaşam

Tiger Sky Tower, lüks bir yaşam sunmak için inşa edilmiş başka bir gökdelenden daha fazlasıdır. İnşaat, Tiger Group’un doğayı koruma, biyoçeşitliliği teşvik etme ve sürdürülebilir yaşam yöntemlerini uygulama ile birlikte yeniliği sağlama vizyonuyla birlikte devam ediyor. BAE’nin daha yeşil bir gelecek için 40/40 planı ile mükemmel uyum sağlar.

İşte Tiger Properties’in CEO’su Amer Waleed Al Zoubi’nin bir sonraki büyük görevi hakkında söyleyecekleri:

“Tiger Sky Tower sadece bir yapı değil; İnovasyona, sürdürülebilir tasarıma ve eşsiz lükse öncülük etme konusundaki amansız bağlılığımızı simgeliyor. Dubai’nin silüetini şekillendirmeye ve daha azına razı olmayı reddedenler için deneyimi yükseltmeye olan bağlılığımızı yansıtan mükemmelliğin kanıtıdır. Bu dönüm noktası ile Dubai’de olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyoruz.”

Nasıl yani?

Tiger Sky Tower, bina içinde yerden 447 metre yükseklikte yer alan 5 metre yüksekliğinde kapalı yağmur ormanı alanı sunmaktadır. Sakinler ve ziyaretçiler, Dubai’de bir ormanın ortasında yaşamanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirler. Dahası, sakinler yağmur ormanlarının içinden geçen kapalı roller coaster’a binebilir ve bu da onu mimari ilerlemenin ve Tabiat Ana’nın mükemmel bir birleşimi haline getirir.

Lüks yaşam tarzını yaşamak

Büyük projede ayrıca, sakinlerin Dubai silüetinin ve Burç Halife’nin eterik manzarasının keyfini çıkarabilecekleri ve daha önce hiç olmadığı gibi gökyüzünün üzerinde yaşamayı deneyimleyebilecekleri en yüksek gökyüzü restoranı da bulunuyor.

Dubai yaşam tarzını yeniden tanımlamak

Basınla samimi bir konuşma yapan Amer, “Tiger Sky Tower 2029’da tamamlanacak ve Dubai’de yaşamayı anlama şeklimizi değiştirecek. Paketle birlikte en son teknolojiye sahip tesislerin tadını çıkarmaktan çok daha fazlası. Bu, dünyada çevre dostu bir iz bırakırken elinizden gelenin en iyisini yaşamakla ilgilidir.”

Tiger Properties’in misyonu bununla ilgili. Geleceğin sadece doğaya daha yakın değil, aynı zamanda sürdürülebilir olmasını sağlarken Dubai’yi fütüristik bir şehre dönüştürme taahhüdü.

50 yıllık tecrübesiyle Tiger Properties’in sıradanlığın ötesine geçmeye mahkum olduğunu inkar etmek yok. Renad Kulesi, Volga Kulesi, Seslia Kulesi, Bulut Kulesi ve Elbrus Kulesi gibi Dubai’nin kimliği haline gelen projelerle bağlılıklarını kanıtladılar.

Çoğu gayrimenkul danışmanı, Tiger Sky Tower’ın Dubai’nin silüetine bir başka katkı ve Tiger Properties için zorlu bir hamle olacağından emin olmaya devam ediyor. Tiger Properties’in ana şirketi Tiger Group’un bu yılın başlarında halka açılma planlarını dile getirdiğini belirtmek önemlidir. Projeyle ilgili duyurunun yatırımcının şirkete olan güvenini artıracağını söylemek güvenli.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar