Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaYaşam TarzıMoonslice ve Mudhouse Studio, Dubai'de Mum Işığında Seramik Atölyesi Sunuyor

Moonslice ve Mudhouse Studio, Dubai’de Mum Işığında Seramik Atölyesi Sunuyor

Dubai’nin ünlü gurme pizzacısı Moonslice, Mudhouse Studio, Al Quoz’da mum ışığında eşsiz bir seramik atölyesi için Mudhouse Studio ile birlikte çalışıyor. Atölye ve pizza dahil olmak üzere Dh250’de fiyatlandırılan bu eşsiz etkinlik, yaratıcılığı ve rahatlamayı Moonslice’nin ünlü pizzalarının nefis lezzetleriyle birleştiriyor.

27 Haziran’da saat 6’dan akşam 9’a kadar üç saatlik atölye, yaratıcılığı ateşlemek ve katılımcılar arasındaki bağlantıları geliştirmek için bir kaynaşma oturumuyla başlıyor. Konuklar fikirlerini paylaşabilir ve bir dilim pizzanın tadını çıkarabilir, sanatsal keşif ve lezzetli bir hoşgörü akşamına zemin hazırlayabilir.

Gecenin en önemli özelliği, Mudhouse Studio Dubai’den yetenekli çömlekçiler tarafından yönetilen uygulamalı seramik sınıfıdır. Katılımcılar, bir çıkrık üzerinde kil şekillendirmeyi içeren temel bir çömlek yöntemi olan tekerlek atma tekniğini öğrenecekler. Bu etkileşimli oturum, hem tadı hem de dokunuşu benzersiz bir duyusal şekilde birleştiren meditatif bir deneyim sunar.

Katılımcılar, ricotta peyniri ve rendelenmiş cevizli Yerel Bal, barbekü sosu ve grana padano’da boğulmuş etli Kısa Kaburga ve mozzarella peyniri, fior di latte ile tepesinde zamansız MS Sırrı gibi favoriler de dahil olmak üzere çeşitli Moonslice’nin gurme pizzalarını deneme fırsatına sahip olacaklar. ve yer mantarı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar