Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceNeve Campbell 'Scream 7' için Maaş Artışını Açıkladı

Neve Campbell ‘Scream 7’ için Maaş Artışını Açıkladı

Neve Campbell, Spyglass Media Group’un, diziden çıkmasına neden olan film olan “Scream 6” için müzakereler sırasında ücret eşitsizliği hakkındaki sözlerinin ardından tazminatını artırdığını ortaya koyuyor.

Minnettarlığını ifade ederek insanlara şunları söyledi: “Ücret tutarsızlığından ve saygılı hissetmemekten bahsettiğimde stüdyonun beni duyduğuna gerçekten minnettarım.”

Campbell’in Haziran 2022’de franchise’dan ayrılma kararı, altıncı taksitte Sidney Prescott rolünü yeniden canlandırdığı için yetersiz tazminat hissetmekten kaynaklanıyordu. Erkek olsaydı teklifinin daha yüksek olacağına inanıyordu. Variety’ye verdiği demeçte, ”Bir kadın olarak, özellikle ‘Çığlık’ söz konusu olduğunda, değerimi belirlemek için kariyerimde çok çalışmak zorunda kaldım” dedi.

Cambell, Mart ayındaki bir İnstagram gönderisinde geri döndüğünü duyurdu. “Scream 7″ için müzakereleri yansıtan Campbell, tonda önemli bir değişiklik kaydetti. “Bana ilk yaklaştıklarında düşündüm ki, ‘Onlara saygılı olmanın neye benzediğini bilmiyorum. Çok farklı yerlerde olabiliriz.’Ama güçlü bir yerde başladılar, bu çok hoştu.”

Yönetmen Christopher Landon’un ayrılışı ve Jenna Ortega’nın zamanlama çatışmaları da dahil olmak üzere “Scream 7” oyuncu kadrosu ve ekibindeki karışıklığın ortasında Campbell, endişelerinin giderilmesinden memnun. “Bunu dünyaya duyurmak, dinlenmiş olmak ve bu şekilde bir fark yaratmak güzel hissettiriyor” dedi. “Umarım diğer insanlar da bu fırsatı yakalar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar