Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıPaycio, Kullanıcıların Cep Telefonu Numaralarıyla İşlem Yapmasına Olanak Tanıyan Türünün İlk Örneği...

Paycio, Kullanıcıların Cep Telefonu Numaralarıyla İşlem Yapmasına Olanak Tanıyan Türünün İlk Örneği Kripto Ödemeleri Uygulaması Başlattı

Paycıo, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak yalnızca bir telefon numarasıyla anında kripto gönderip almanızı, her işlemde ödüller kazanmanızı sağlar

BAE lisanslı (VARA) bir kripto ödeme hizmetleri sağlayıcısı olan Paycio, kullanıcıların, satıcıların ve kripto meraklılarının işlemleri Cep Telefonu numarası üzerinden tamamlamaları için kripto para birimini ve benzersiz bir kripto işlem uygulamasını kullanarak günlük hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. Paycio, sitede Kripto işlemleri, takas ve cüzdan gibi birçok hizmet sunuyor. Kripto yavaş ama emin adımlarla insanların günlük yaşamlarının bir parçası haline geliyor. Kullanıcılar, Paycio’nun özellikleriyle günlük işlemler için kripto kullanabilir. Telefonunuzdan kripto göndermek, doğru platforma sahip bir banka havalesi kadar basit olabilir.

Paycıo, kullanıcıların zincirler arası veya kullandığımız mevcut cüzdanlardan bağımsız olarak küresel olarak kripto gönderip almalarını sağlayan Birleşik Kripto Ödeme Arayüzü’nü (UCPI) kullanır. Gelişmiş özelliklerin yanı sıra, yalnızca cep telefonu numaranızı kullanarak anında 170’den fazla kripto para birimi gönderiyor. Paycio’nun benzersiz bir özelliği, internet bağlantısı olmadığında bile çevrimdışı işlemlerde çalışmasıdır bu işlevsellik, işlem limitleri olan kripto varlıkların hem para yatırma hem de çekme işlemleri için geçerlidir. Bu kullanıcı merkezli platform, sıkı KYC ve AML düzenlemelerine bağlı kalarak güvenli P2P ticareti yoluyla kripto benimsemesini ve faydasını teşvik eder. Ek olarak, kullanıcılar her işlem ve yönlendirme yoluyla ödüller alırlar. Çevrimdışıyken bile QR kodu, satıcıların ticari işlemlerini birbirine bağlar ve müşterilerin Paycio’nun yenilikçi platformunu kullanarak akıllı telefonlarını tarayıp ödeme yapmalarını sağlar.

Paycio’nun kurucusu Dr. S Sunil Kumar Singh, “Yenilikçi cep telefonu numarası tabanlı işlemlerimiz ve çevrimdışı ödeme işlevimizle Paycio, kullanıcı dostu ve erişilebilir kripto çözümlerine yönelik artan talebi karşılıyor. Sağlam güvenlik önlemlerimiz ve cazip ödül programlarımız, güvenli ve ödüllendirici bir kullanıcı deneyimi sağlar..”

Paycio’nun öne çıkan önemli noktaları şunları içerir:

Sorunsuz Mobil İşlemler: Cep telefonu numarasına göre 100’den fazla kripto para birimi göndermek ve almak, işlemleri eskisinden daha kolay ve daha erişilebilir hale getirir.

Anında işlem onayı: Onay için daha fazla bekleme günü olmayacak. Paycıo, işleminizin anında gerçekleştiğini bilmenizi sağlar.

Çevrimdışı kripto işlemleri: Paycio çevrimdışı bile çalışır, bu da internet bağlantısı olmadan bile mükemmel işlemlere izin vermek için kripto göndermek için mükemmeldir.

Adres doğrulama: Paycio, kriptonuzu yetkisiz erişime karşı güvende tutmak için adres doğrulama ve birinci sınıf güvenlik kullanır.

Sağlam güvenlik önlemleri: Paycıo, bilgisayar korsanlarını ve Meraklı Gözleri önlemek için ileri teknoloji şifreleme ve kimlik doğrulama kullanarak kullanıcıların varlıklarını korur

Sen kazanırsın, onlar kazanır. Herkes ödül alacak: Paycıo, katılımı ve katılımı artırmak için hem kullanıcılar hem de satıcılar için olduğu kadar herkes için – işlemler, satın alımlar ve yönlendirmeler için – ödüller sunar.

Alternatif ücretler: Paycio’nun Alternatif Ücretleri, kullanıcıların gaz ücretleri bakiyesi yetersizse, desteklenen para birimlerini kullanarak anında gaz ücreti ödemelerine olanak tanır ve bu da sorunsuz işlem tamamlanmasını sağlar.

Takas-ödeme: Paycio’nun özel özelliği, onaylanmış para birimleriyle satıcıdan kişiye yapılan işlemler için anında ödemeleri kolaylaştırır. İşlemleri izin verilen para birimi sınırları dahilinde sorunsuz bir şekilde yürüterek verimliliği ve rahatlığı artırır.

Zincirler arası işlem: Paycio’nun zincirler arası işlemleri, döviz değişiminde devrim yaratarak, desteklenen para birimleriyle birden fazla uyumlu blok zincirinde anında dönüşüm sağlar.

Web 3: Web 3’ün şafağında Paycıo, finansmanı yeniden tanımlayan yenilikçi özelliklere öncülük ederek dijital işlemleri dönüştürme sorumluluğunu üstleniyor. Her işlemde Paycıo, finansın geleceğini şekillendirerek Web 3’ün evrimini ilerletiyor.

NFC işlemleri: Paycıo, güvenli ve kesintisiz temassız ödemeler için NFC kullanır. Kullanıcılar hızlı bir şekilde veri alışverişi yapabilir ve tek dokunuşla şirketlere QR kod tarama ve ödeme için dokunma özelliği verebilir.

Kullanıcılar ve satıcılar için fiat ve kripto para birimleri arasında köprü kurmak

Paycıo, 170’den fazla ülkedeki kullanıcılar için kullanıma hazırdır ve işleme tabi tutulan diğer ülkelerde de gelişmeyi planlıyoruz. Daha fazla ayrıntı için bağlantımızı ziyaret edin. Payicio’da herkesi influencer yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz. USD gibi farklı fiat para birimlerini barındırıyoruz. Paycıo, bankaların ve hükümetlerin aksine yetkili ve sınırsız kripto varlıkları kullanıyor. Seyahat, oyun, eğlence ve e-ticaret alanındaki en iyi markalar, müşteri tabanlarını genişletmek ve kullanıcı katılımı yoluyla Paycio’nun erişimini genişletmek için Paycio ile birlikte çalışır.

“Paycio’da herkesin kripto paralara her yerde ve her zaman basit ve güvenli bir şekilde erişebilmesi gerektiğine inanıyoruz. Paycio’nun kurucu ortağı Bibin Babu, ”Birçok önde gelen marka ile olan ortaklıklarımız, çok sayıda kişi için güvenli ve kolay kripto erişiminin büyük bir dönüm noktasıdır ” dedi.

Geniş kapsamlı bir kripto para birimi ödeme hizmeti olan Paycıo, hem tüccarlar hem de bireyler için kullanılabilir ve başlamak için gereken tüm gerekli araçları ve kaynakları sunar. Kullanıcı dostu ticaret platformu, kapsamlı bir kripto para koleksiyonu ve kapsamlı desteği ile Paycio, hem yeni başlayanlar hem de alanında deneyimli uzmanlar için mükemmel bir seçim olarak kendini gösteriyor.

Kushagra Agarwal, serbest çalışan bir içerik yazarıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar