Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceRajkummar Rao'nun Yeni Şarkısı Janhvi Kapoor'un Filmi Srk-Kajol'un 'K3g'sini Hayranlarına Hatırlatıyor

Rajkummar Rao’nun Yeni Şarkısı Janhvi Kapoor’un Filmi Srk-Kajol’un ‘K3g’sini Hayranlarına Hatırlatıyor

Yapımcıları Bay ve Bayan Mahi Çarşamba günü filmin ilk aşk şarkısını açıkladı Dekha Tenu.

Parça ile yapımcılar ikonik mısrayı yeniden yaratmaya çalıştılar Dekha Tenu Pehli Pehli Baar Ve şarkıdan Say Shava Shava Shahrukh Khan’dan ve Kajol’un gişe rekorları kıran filmi Kabhi Khushi Kabhie Gham.

Yeni şarkı Mohammad Faiz tarafından söyleniyor ve Jaani tarafından bestelenerek hayranları nostaljik bırakıyor. “Bu versiyonu seviyorum. Dekha Tenu saf bir duygudur, “dedi bir sosyal medya kullanıcısı. Başka bir kullanıcı, “Bu şarkıyı dinledikten sonra tekrar K3G izlemek istedim” diye yazdı.

Dekhha Tenu Rajkummar Rao ve Janhvi Kapoor arasında ışıltılı bir kimya sergiliyor. Şarkı, Jaipur’un pitoresk yerlerinde çekiliyor ve ikilinin filmdeki güzel düğün sekansını ve kimyalarını vurgulayan bazı bakışları sergiliyor.

Parçaya olan sevgisini gösteren Rajkummar, “ Dekhha Tenu güzel bir şarkı, onu dinleyerek büyüdüm ve kalbimde özel bir yeri var. Filmde çok önemli ve tatlı bir noktada geliyor ve sonunda herkesin dinlemesi için çıktığı için mutluyum.”

Janhvi, Dekha Tenu’nun onunla derinden rezonansa girdiğini söyledi.

“90’lı yıllarda büyüyen biri olarak Dekhha Tenu benimle derinden yankılanıyor. Güzel bir yorumuyla nostaljik bir çekiciliğe sahiptir. Bu zamansız mücevherde yer almak benim için tam bir çember anı gibi geliyor ve kalbim şükranla dolu. Filmdeki aşk hikayemizin önemli bir parçası ve herkesin bunu yaşamasını bekleyemem “dedi.

Bay ve Bayan Mahi, Sharan Sharma tarafından yönetilmektedir. 31 Mayıs’ta tiyatrolara çıkacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar