Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıRıf Trust, Amerika Yatırımcı Zirvesi'nin Açılışını Yaptı

Rıf Trust, Amerika Yatırımcı Zirvesi’nin Açılışını Yaptı

Saygın bir küresel vatandaşlık ve ikamet danışmanlığı firması olan Latitude Group’un bir parçası olan RIF Trust, ilk Amerika Yatırımcı Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı. 2024 etkinliği, Afrika’nın seçkinlerinin Yatırım yoluyla Vatandaşlık ve İkamet dünyasının önde gelen isimlerinin ilk elden bilgisine erişmelerine izin verdi.

BAE merkezli bir firma olarak RIF Trust, küresel varlığını genişletmeye devam ediyor. Şirket, dünya çapında kilit pazarlarda ofisler kurmuştur.

Hnwı’lere hizmet veren RIF Trust, yeni bir ikamet veya ikinci vatandaşlığı güvence altına almak için Orta Doğu ve ötesindeki önde gelen danışmandır. Ek oturma izni veya pasaport edinme talebi arttıkça, potansiyel müşterileri eğitmek ve aydınlatmak için daha fazla zirve düzenleyecekler. Bunlar, servetin korunması ve küresel erişim için çözümler sunarak, endüstri destekçileriyle ağ kurma ve bilgi yarışması yapma şansı sunacak.

Afrika HNWI’LERİ zirveye akın ediyor

Son Amerika Yatırımcı Zirvesi 2024, muhteşem bir Afrika HNWI grubunu bir araya getirdi. İki gün boyunca katılımcılar Nairobi, Kenya ve Lagos, Nijerya’da düzenlenen etkinliklere katıldı. Bunlar, giderek artan sayıda milyonerle Afrika’nın en ilerici şehirlerinden ikisi.

Amerika Yatırımcı Zirvesi 2024, 23 Nisan 2024’te Nairobi’deki Sarova Panafric Hotel’de başladı. Yaklaşık 70 HNWI, Karayip vatandaşlığı, vergi stratejileri ve ABD EB-5 Yatırımcı Vizesi, yatırım göçü, servetin korunması ve küresel hareketlilik hakkındaki sunumları hevesle dinledi.

25 Nisan 2024’te Lagos, ikinci Amerika Yatırımcı Zirvesi etkinliği ortaya çıktıkça merkez sahneye çıktı. Lagos Continental Otel buluşması için yaklaşık 100 saat kayıtlıdır. Zirvede önde gelen konuşmacılar, endüstri uzmanları ve düşünce liderleri yer aldı.

Seçkin konuşmacılar ve konular

Amerika Yatırımcı Zirvesi 2024 inanılmaz bir oyuncu listesi sundu: Yatırım Birimi Başkanı Antigua ve Barbuda Vatandaşlığı Jeffery Hadeed, Karayipler’in en çok aranan vatandaşlık seçeneklerinden birinin avantajlarını ve gereksinimlerini açıkladı.

San Francisco’daki Golden Gate Global’in Küresel Kalkınma Direktörü Christina Tabacco, ABD EB-5 Yatırımcı Vizesi rotasını Yeşil Kartla eşleştirdi.

Dinesh Goel ve Bassel Sweid, LCR Capital Partners deneyimlerini EB-5 uzmanı olarak paylaştı.

Ay Kapısı Antigua, Karayip vatandaşlığına giden bir emlak rotası sundu. ALN Africa’nın Ortağı Kenneth Njuguna da konuştu.

RIF Trust’ın Stratejik Ortağı Ilana Van Huyssteen-Meyer, Afrika Hnwı’lerinin karşılaştığı hareketlilik zorluklarıyla mücadele ederek Kanada Başlangıç Vizesinin faydalarını vurguladı.

Özel akşam etkinlikleri

Nairobi’de VIP Americas Investors Summit Kokteyl Akşamı, Kofisi Meydanı’nın 10. Kat Atriyumunda gerçekleşti. Katılımcılar, Yatırım yoluyla uluslararası İkamet ve Vatandaşlık (RCBI) uzmanlarına, hükümet temsilcilerine, gayrimenkul geliştiricilerine ve ABD fonlarına ayrıcalıklı erişimden yararlandı. RIF Trust’ın Genel Müdürü Ranny Muasher, ABD’de Yatırımla İkamet ile ilgili soruları yanıtladı.

Bu arada Lagos da benzer bir gece etkinliğine ev sahipliği yaptı. RIF Trust’ın Nijerya Ülke Müdürü Zuberu Kadiri, Afrika’nın artan varlıklı nüfusu için varlık yönetiminin önemini vurguladı. Karayip vatandaşlığına yaptığı kişisel yatırım, ailesinin geleceği için ileriye dönük planlamayı yansıtıyor.

Amerika Yatırımcı Zirvesi 2024, RIF Trust’ın HNWI’LERE küresel hareketlilik konularında danışmanlık yapma taahhüdünü yineliyor. Afrikalılar gelişmeye devam ettikçe, RIF Güveni tüm yatırım göç ihtiyaçları için el altında olmaya devam ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar