Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAERıt Dubai 136 Milyon Dolarlık Kampüsünü Tanıttı

Rıt Dubai 136 Milyon Dolarlık Kampüsünü Tanıttı

2008 yılında kurulan RIT Dubai, yaklaşık 200 yıllık geçmişi olan dünyanın önde gelen teknoloji odaklı üniversitelerinden biri olan New York’taki saygın Rochester Teknoloji Enstitüsü’nün kar amacı gütmeyen küresel bir kampüsüdür. Bölgedeki bir sonraki büyüme aşamasına giren RIT Dubai, şu anda 129.000 metrekarenin üzerinde interaktif öğrenme alanı sağlayacak olan 136 milyon dolarlık yeni son teknoloji kampüs gelişiminin birinci aşamasından itibaren faaliyet gösteriyor.

 

RIT Dubai, işletme ve liderlik, mühendislik, bilgi işlem, psikoloji ve yakında medya tasarımı alanlarında çok değerli Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri sunmaktadır. Müfredat, öğrencilerin günümüzün son derece rekabetçi iş piyasasında öne çıkmalarına yardımcı olan yenilikçi bir işbirliğine dayalı eğitim programı aracılığıyla öğrencilere ilgili iş deneyimi sağlar. Hem kamu hem de özel sektörde 30’dan fazla stratejik ortağıyla RIT Dubai, sektördeki en bağlantılı üniversitelerden biri olmaktan gurur duyuyor. RIT Dubai öğrencileri, gerçek dünyadaki sorunları deneyimleme ve bunları çözmeye katkıda bulunma şansına sahip olurlar. Öğrencilerin her yıl 2 kariyer fuarı aracılığıyla sektöre maruz kalmaları, onlara iş piyasasında üstünlük sağlama ve gerçek dünya deneyimi kazanma rekabet avantajı sağlıyor.

 

RIT Dubai, doğrudan Rochester, New York’taki ana kampüsten verilen Amerikan dereceleri sunmaktadır. Rıt’in tüm programları BAE Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. RIT Dubai öğrencileri ayrıca New York’taki ana kampüste veya Hırvatistan, Kosova, ABD ve Çin’deki diğer küresel kampüslerinden birinde yurtdışında eğitim görmeyi seçme konusunda eşsiz bir fırsata sahiptir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar