Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeSedar Global, Son Sellerde Zarar Görenlere Yardım Kuponları Sunuyor

Sedar Global, Son Sellerde Zarar Görenlere Yardım Kuponları Sunuyor

Dubai’deki son sellerin ardından, 135 yılı aşkın bir süredir duvar kaplaması ve pencere iç uzmanı olan Sedar Global, kısa süre önce evleri zarar görmüş ve BAE’deki son sellerden pencere veya duvar kaplamalarını değiştirmesi gerekenlere yardım kuponlarını duyurdu.

Sedar Global Interiors Coo’su Rami Selo şunları söyledi: “Normale dönmek için birlikte çalışırken, Sedar’ımızdaki kapılarımızın sizi desteklemek için her zaman açık olduğunu unutmayın. Düşüncelerimiz, son şiddetli hava koşullarından etkilenenlerle ilgilidir ve evlerinde pencere veya duvar kaplama elemanlarını değiştirmesi gerekenlere destek sağlamak için elimizden gelen her yere yardım etmek için buradayız.”

Sedar Global ayrıca Tabuk, Suudi Arabistan ve Dubai Festival Plaza, BAE’de iki yeni lokasyon açtı. Mağaza açılışları, Suudi Arabistan’da açılacak sekizinci mağazayı ve son 12 ay içinde MENA bölgesinde başarıyla uygulamaya konan marka genişletme planlarının devam ettiğini gösteriyor.

Dubai Festival Plaza’nın zemin katında, diğer iç mekan uzman mağazalarının yanında birinci sınıf bir konumda yer alan 143 metrekarelik alışveriş merkezi alanı, Suudi Arabistan’ın hızla büyüyen kuzeybatı bölgesinde 170 metrekarelik tek başına Tabuk mağazasından sonra kapılarını açtı. Karakol sayısını KİK’TEKİ 11 ülkede 30’un üzerine çıkarmak, MENA bölgeleri dahil; BAE, Kuveyt, Suudi Arabistan, Mısır, Fas, Bahreyn, Irak, Yemen, Katar, Umman, Sudan’ın yanı sıra Kanada’daki mağazalar ve Kuzey İtalya’daki tasarım merkezi. Alışveriş yapanlar, geçen yıl ilk kez Sedar BAE merkezli mağazalarda alışveriş yapmak için yeni eklenen döşeme hatları da dahil olmak üzere benzersiz tasarım seçeneklerine erişebilecek ve ziyaretçilere özgürlüğü veren etkileşimli ekranlarla satın alma kararları verirken yeni bir özerklik seviyesinin tadını çıkarabilecekler. perdelerin yanı sıra duvar kağıdını tamamen özelleştirin ve satın alın, panjurlar, yastıklar ve katlanır kapılar.

Son yıllarda mevcut 10’dan fazla Sedar mağazasını yeniden canlandıran yeni görünüm ve hissin ardından, her iki yeni lokasyon da tüketiciler için daha samimi ve ulaşılabilir bir görsel kimlik kazanıyor. Daha geniş, uluslararası bir bin yıllık ve Z Kuşağı kitlesine ulaşmayı hedefleyen mekanlar, cesur renklerin parıltılarıyla aydınlatılıyor ve tüketici katılımını artıran etkileşimli tasarım alanları oluşturmak için yeni teknolojiler içeriyor.

Selo şunları söyledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman dinliyoruz ve Dubai Festival Plaza’da yeni bir yer sunabildiğimiz için mutluyuz, yeni mağazamız mobilya uzmanlarının yakınında mükemmel bir konuma sahip ve arayan tüketiciler için kolay bir alışveriş deneyimi sunuyor. ev iyileştirmeleri için tek durak.”

İki yeni perakende mağazası, panjurlar, perdeler, duvar kağıtları, katlanır kapılar, atma yastıkları, tenteler ve ev otomasyonu gibi bir dizi ürünü sergiliyor. 2024 için Sedar Global, sürdürülebilir tasarımlara odaklanmak ve tüketici iç taleplerine daha iyi uyacak döşemelik kumaşları dahil etmek için hatlarını genişletti. Sedar, 2024 yazında alışveriş yapanların kullanımına sunulacak olan Metropolitan Sanat Müzesi – NY ile bir işbirliğini içerecek şekilde dünyaca ünlü ortak portföyünü genişleterek trend liderliğindeki tüketicilerini de takip etmeye devam etti.

Sedar Global’in e-ticaret platformu, sanal mağaza ve üst düzey uçtan uca alışveriş sürükleyici VR deneyimi sunarak gelişmeye devam ediyor. Müşterilerin sanal olarak mağazada keyif aldıkları benzersiz 360 deneyimini sağlamak için özel olarak tasarlanan müşteriler artık bilgisayarlarından alışveriş yapabilir ve bir oda tadilatı düzenleyebilir. Danışmanlık, üretim, teslimattan kuruluma kadar – Sedar, ölçüm alma ve şekillendirme danışmanlığı için sanal ev danışmanlığı hizmetleri oluşturmak üzere e-ticaret platformlarının tasarım öğeleri üzerinde yakın çalışmaya devam ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar