Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaAmerika'Siyasi Tutukluyum': Trump En Kısa Sürede Karara İtiraz Edecek

‘Siyasi Tutukluyum’: Trump En Kısa Sürede Karara İtiraz Edecek

Donald Trump’ın avukatı Todd Blanche, eski cumhurbaşkanının 30 Mayıs Perşembe günü New York’taki hush money davasında mahkum edilmesinin ardından Trump’ın suçlu kararına mümkün olan en kısa sürede itiraz edeceklerini söyledi.

Bir New York jürisi, Biden’ı görevden alma teklifinde büyük yankı uyandırabilecek bir gelişmede, hush money davasında Trump’ı 34 yanlış muhasebeden mahkum etti.

Karar, Trump’ı suçlu bulunan ilk eski ABD başkanı yapıyor, ancak başka bir dönem için kampanya yürütmesini engellemiyor. 11 Temmuz’da mahkum edilecek.

Donald Trump’ın kampanya web sitesi, ziyaretçileri 30 Mayıs Perşembe günü bir bağış toplama sayfasına yönlendirmeye başladı ve New York’taki gizli para davasında mahkum edildikten birkaç dakika sonra “siyasi mahkum” olduğunu ilan etti.

Bununla birlikte, sayfa, resmi Cumhuriyetçi Parti bağış platformu Winred’i boğan Trump destekçilerinin artması nedeniyle lansmandan birkaç dakika sonra çöktü.

New York davasını tartışmak konusunda isteksiz olan Biden, kendi başına bir miktar bağış toplamak için Trump’ın yasal sıkıntılarından yararlandı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar