Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıTamm Platformu Üzerinden Etihad Kredi Bürosu Kredi Raporuna ve Puanına Anında Erişim

Tamm Platformu Üzerinden Etihad Kredi Bürosu Kredi Raporuna ve Puanına Anında Erişim

Kredi kararlarını desteklemek için bilgi ve analitik sağlayan federal kuruluş Etihad Kredi Bürosu, Abu Dabi devlet hizmetleri platformu TAMM ile Hükümet Yetkilendirme Dairesi – Abu Dabi (DGE) çatısı altında bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Bu işbirliği sayesinde, TAMM platformunun kullanıcıları, TAMM Uygulamasına giriş yaparak bireysel Kredi Raporlarına ve Kredi Puanlarına sorunsuz bir şekilde erişebilecek, kullanıcılar bu hayati bilgileri tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde elde edebilecekler.

Etihad Kredi Bürosu bankalardan, finans şirketlerinden, telekomünikasyon şirketlerinden, tüm federal ve yerel mahkemelerden kredi bilgileri toplamak için çalıştığı için, iki devlet kurumu arasındaki bu işbirliği, dijital devlet hizmetleri alanında yeniliği artıran bir ortamın temellerinin atılmasına katkıda bulunacaktır. , Etihad Su ve Elektrik Şirketi, Abu Dabi Dağıtım Şirket ve Al Ain Dağıtım Şirketi, 17 milyondan fazla müşteriyi ve 30 milyondan fazla hizmet ve kredi tesisi sözleşmesini içeren bir veritabanında.

Etihad Kredi Bürosu, bireyler ve şirketler için Kredi Raporları ve Kredi Puanları ürünleri sunmaktadır. Kredi Raporu tüm kredi bilgilerini ayrıntılı olarak içerirken, Kredi Puanı bir bireyin veya bir şirketin önümüzdeki 12 ay içinde ödemeleri kaçırma olasılığını tahmin eden üç basamaklı bir sayıdır. Müşteriler için Kredi Puanı minimum 300 puan ile maksimum 900 puan arasında değişmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar