Pazartesi, Haziran 24, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıTelefanz, Sosyal Medyayı Geliştirme Misyonuyla Tiktok'a Rakip Oluyor

Telefanz, Sosyal Medyayı Geliştirme Misyonuyla Tiktok’a Rakip Oluyor

Heyecan verici, spontane, gerçek videolar ve fotoğraflar için yeni sosyal medya platformu ‘Telefanz’, bu Haziran ayında ‘Sosyal Medya Daha iyi Hale Geldi’ sloganıyla resmen lanse edildi. TikTok gibi önde gelen platformlarla rekabet eden Telefanz, SocialFi özellikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca onaylanmış ve doğrulanmış içerik oluşturuculara, orijinal içeriğe ve güvenli bir topluluğa ve 17 dil desteğine sahiptir.

Telefanz’ın kurucusu Andrew George, “Telefanz kullanıcıları, orijinal fotoğrafların ve videoların bir kaydırma ötede olduğu tek, tamamen güvenli bir platformda ilham ve eğlence buluyor.”

Herkes kolayca Doğrulanmış Bir Hesaba sahip olabilir

E-posta, Google veya Apple Girişi ile saniyeler içinde açılabilen Telefanz, kullanıcıların kategori tabanlı içerik oluşturucuları arayabilecekleri ve yalnızca ilgi alanlarına hitap eden içerik oluşturucuları takip edebilecekleri bir platformdur. Buna ek olarak, her kullanıcı profil ayarlarında kolayca doğrulama talep edebilir ve minimum sayıda Fanz (takipçi) gerekmeden doğrulanmış bir hesaba sahip olmak için başvurabilir.

DataReportal ınsights’a göre, Ocak 2024’te tahminlerin yalnızca tiktok’un MENA bölgesinde 171 milyon kullanıcısı olduğunu gösterdiği biliniyor. Öte yandan Statista’ya göre dünya nüfusunun yüzde 62,6’sı veya 5,07 milyar insan en az bir sosyal medya platformu kullanıyor. Telefanz, evlat edinmenin yüksek olduğu bir pazardaki en yeni oyuncu.

İçerik Oluşturucular için daha adil bir gelir modeli

App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen Telefanz hakkında daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.telefanz.com .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar