Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAETıpkı Kağıt gibi Ama Daha İyisi: Huawei Matepad 11.5 "ler Vizyonunuzu Yenilemek...

Tıpkı Kağıt gibi Ama Daha İyisi: Huawei Matepad 11.5 “ler Vizyonunuzu Yenilemek için Burada

Tabletler, teknoloji dünyasının Altın kilitleridir – bir e-kitapla kıvrılmak veya en sevdiğiniz şovları yayınlamak için doğru boyuttadır. Bir kalemle dijital bir tuval haline gelirler. Klavyeyle neredeyse bir dizüstü bilgisayar kadar iyidirler. Yine de, tabletlerin gerçekten kitapların yerini almasını engelleyen bulmacanın eksik bir parçası var. Bir tablette ciddi bir okuma denediyseniz, mücadeleyi bileceksiniz. Kağıtla aynı şey değil, değil mi? Göz yorgunluğu, parlama, o rahatlatıcı kağıt dokusunun olmaması. Peki ya bir tablet tüm bunları değiştirebilseydi? Bu, yeni nesil PaperMatte Ekranı ile HUAWEİ MatePad 11.5 “lerin vaadi.

Kağıt gibi Ama daha iyisi

MatePad 11.5 “S, yeni nesil PaperMatte Ekrana sahip ilk tablettir. Yeni nesil PaperMatte Ekran, önemli ölçüde daha iyi bir okuma ve yazma deneyimi sunar ve dokunuşu daha pürüzsüz ve parmak izlerine karşı dayanıklıdır. Işık girişiminde yüzde 99’luk bir azalma sağlar ve ekran geçirgenliğini yüzde 95’e çıkarır. Basitçe söylemek gerekirse, bu daha canlı renkler, daha iyi netlik ve hatta daha iyi konfor anlamına gelir. Yazma söz konusu olduğunda, nano kazınmış doku ona tatmin edici kağıt benzeri sürtünmeyi vererek kaleminizin doğru miktarda dirençle kaymasını sağlar. Karalamak ve not almak doğal ve sezgisel hissettirir.

 

Tablet, TÜV Rheinland tarafından düşük mavi ışık emisyonları, titreşimsiz performans ve yansımasız görüntüleme için onaylanmıştır. Ayrıca SGS Düşük Görsel Yorulma Üstün Performans 2.0 Sertifikasını da kazanmıştır. Bu temelde bu tabletin gözlerinizi mutlu ve sağlıklı tutacağı anlamına gelir. HUAWEİ MatePad 11.5 “Ler, bir tabletin nasıl görünmesi ve hissetmesi gerektiğine dair temel bir yeniden düşünmedir. Bunu üstün performanslı bir tabletin ve bir e-mürekkep yazma tabletinin aşk çocuğu olarak düşünün. MatePad 11.5 “S, her ikisinin de en iyi yönlerini birleştirir. Bir yandan, 2,8K çözünürlüğe, etkileyici yüzde 87 ekran / gövde oranına, 144 Hz maksimum yenileme hızına ve HDR vivid desteğine sahip, eşsiz bir görsel deneyim seviyesi sağlayan geniş bir 11,5 inç HD FullView Ekrana sahip olursunuz. Öte yandan, neredeyse hiç parlama ve göz yorgunluğunun hiçbiri olmadan size gerçek kağıdın dokunsal sevincini vermek için tasarlanmıştır.

M-Pencil ile Verimliliğinizi Artırın

MatePad 11.5 “i daha da iyi yapan şey HUAWEİ M-Pencil (3. Nesil) ve HUAWEİ Smart Manyetik Klavyedir. Bu ikisi, hız ve yanıt verme söz konusu olduğunda Bluetooth’u toz içinde bırakan kablosuz bir protokol olan Huawei’nin NearLink teknolojisini kullanıyor. 10.000’den fazla basınç hassasiyeti seviyesi ile M-Pencil (3. Nesil) inanılmaz derecede hassastır.

 

El yazısı hızlandırma algoritması, MatePad 11.5 “S’de ultra düşük gecikmeye izin verir. Huawei’nin kalibrasyon algoritması vuruşlarınızı analiz eder ve kusurları otomatik olarak ayarlar. Ekran koruyucu kullanıyor olsanız veya kalem ucu biraz aşınmış olsa bile, vuruşlarınızı pürüzsüz tutar. Yeni M-Pencil’in uyarlanabilir basınç algılama eğrisi hem çizim hem de yazma için optimize edilmiştir. Ek olarak, M-Pencil çizim için ideal sert, şeffaf bir uç ve yazma direnci eklenmiş yumuşak, şeffaf olmayan bir uç ile birlikte gelir. Ve bu ipuçları arasında geçiş yapmak kolaydır. Çıkarılabilir HUAWEİ Akıllı Manyetik Klavye manyetik olarak takılır ve üretkenliği artırmak için 40’tan fazla kısayol sunar. Üç ayarlanabilir açıyla, ister bir elektronik tablodaki sayıları kırıyor olun, ister en sevdiğiniz şovları tıkıyor olun, ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

GoPaint: Yaratıcılığınızı Geliştirin

Huawei tarafından geliştirilen yeni GoPaint uygulaması, orijinal, profesyonel, verimli ve kullanıcı dostu bir boyama deneyimi sunan HUAWEİ MatePad 11.5 “lerde ilk çıkışını yapıyor. Hem profesyonel yaratıcılar hem de hobiler için tasarlanan uygulama, ünlü sanatçı Muhammed Mandi tarafından övülen özelleştirilmiş Arapça Kaligrafi Fırçaları da dahil olmak üzere 100’den fazla fırçayla doğal bir çizim deneyimi sunuyor. FangTian Boyama Motoru, çoklu katmanlar, düşük gecikme süresi ve yüksek kare hızı ile ipeksi pürüzsüz oluşturma sağlar. Ek olarak, eğri düzeltme ve söğüt yaprağı gibi akıllı ve kullanışlı araçlar, yaratıcı deneyimi daha da geliştirerek kullanıcıların istedikleri gibi resim yapmalarına olanak tanır.

 

Huawei Notları: Verimli ve sezgisel bir not alma deneyimi yaratmak

Huawei Notes uygulaması, optimize edilmiş kapak tasarımıyla daha keyifli ve kişiselleştirilmiş bir görsel deneyim sunan HUAWEİ MatePad 11.5 “Ler ile sorunsuz işbirliğini geliştirmek için yükseltildi. Not Tekrarlama özelliği, konuşulan kelimeleri yazılı metinle hizalayarak verimliliği önemli ölçüde artırır ve kullanıcıların sınıflar ve konferanslar sırasında ayrıntıları kaçırmadan önemli bilgileri yakalamasına olanak tanır. Kullanıcılar notlarını hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve ekrana sürükleyerek veya dokunarak grafikler oluşturabilir. Uygulama, kementle renk değişimi, hızlı hareketler ve Anında Şekil dahil olmak üzere verimli düzenleme araçları sunarak kolay ayarlamalar ve düzeltmeler sağlar. Ek olarak, uygulama, alınan notların doğrudan düzenlenmesine ve ikincil oluşturulmasına olanak tanıyan özel bir hinote biçimini destekler. Bu özellikler, kullanıcının not alma deneyimini geliştirerek Huawei Notes uygulamasını öğrenme ve yaratıcı çabalar için güçlü bir yardımcı haline getirir.

Performansı ve Stili Yeniden Tanımlar

Tablet, üretkenlik odaklı kişiler için daha da fazla özelliğe sahiptir. Uygulama Çarpanı, tek bir uygulamayı yan yana iki ayrı pencereye bölmenizi sağlar. Bu, aynı anda iki belge üzerinde çalışmanıza, elektronik tabloları karşılaştırmanıza ve hatta aynı mesajlaşma uygulamasında farklı kişilerle sohbet etmenize olanak tanır. Doğru kurulumla, aynı anda çalışan en fazla dört uygulama örneğiniz bile olabilir. MatePad 11.5 “ler sadece bir tablet değil; çok görevli bir makinedir.

 

MatePad 11.5 “S, daha hızlı ve daha güvenilir kablosuz bağlantı sağlayan 2×2 MIMO çift anteni paketliyor. Ayrıca en iyi kablosuz ağ deneyimi için Wi-Fi 6 geliştirme teknolojisine sahiptir. Ve tüm bunları matepad’in şık, minimalist estetiğini korurken yapıyor. Estetikten bahsetmişken, MatePad 11.5 “in entegre tamamen metali hem şık hem de dayanıklıdır. Sadece 510 g ve 6,2 mm kalınlığında, çantanıza kolayca sığar ve hareket halindeyken yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Yeni HUAWEİ MatePad 11.5 “Ler, 7 Haziran’dan itibaren BAE’de 1.499Dh’lik bir başlangıç fiyatıyla ön siparişler için kullanılabilir . Ön sipariş veren müşteriler, HUAWEİ 898rd Gen M-Pencil, anında kullanılabilir Dh300 kuponu ve daha fazlası dahil olmak üzere Dh300 değerinde hediyeler alacaklar. Lansmanı kutlamak için Huawei’nin çevrimiçi mağazası 31 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında özel bir Erkenci Kuş promosyonu sunuyor. Bu dönemde ön siparişlere abone olan müşteriler, klavye sürümü için 300 AED kuponu ve klavye dışı sürüm için yalnızca 7 Haziran – 13 Haziran tarihleri arasında ön sipariş aşamasında kullanılabilecek bir D500 kuponu alacaklardır. HUAWEİ MatePad 11.5 “Ler, gerçekten kağıt benzeri bir deneyim vaadini yerine getiriyor. Ama aynı zamanda bundan daha fazlası. Hem reklam öğeleri hem de öğrenciler için çok yönlü bir araçtır. NearLink özellikli M-Pencil, sorunsuz ve duyarlı bir yazma ve çizim deneyimi sunar. GoPaint ve yükseltilmiş HUAWEİ Notes uygulaması, tabletin yaratıcı yeteneklerini daha da geliştirerek onu gerçek bir dijital stüdyo ve bir arada not defteri haline getiriyor. Yani, çok yönlülük vaadini gerçekten yerine getiren bir tablet için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsanız, o tablet bu olabilir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar