Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceUsher, Bet Ödülleri'nde Yaşam Boyu Başarı Sonrası Duygusal Saygı Onuru Verdi

Usher, Bet Ödülleri’nde Yaşam Boyu Başarı Sonrası Duygusal Saygı Onuru Verdi

2024 BET Ödülleri’nde Usher, onlarca yıllık müzikal yeniliği ve kültürel etkiyi kapsayan bir kariyere işaret eden prestijli Yaşam Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırıldı.

Taraji P. Henson’un ev sahipliği yaptığı ve Bet’te Los Angeles Şehir Merkezinden canlı yayınlanan tören, Usher’in yolculuğunu all-star bir övgü ve izleyicilerle rezonansa giren derin kişisel bir konuşma ile kutladı.

Efsanevi yapımcılar Jimmy Jam ve Terry Lewis tarafından sunulan haraç, Usher’ın genç bir yetenekten küresel bir simgeye evrimini anlatan heyecan verici bir video montajıyla başladı.

Ardından gelen haraç performansları, Childish Gambino’nun duygusal yorumuyla başlayan bir dizi hitini sergiledi. Aramak Zorunda Değilsin ve Keke Palmer’ın dinamik performansı Beni istiyorsun….

Summer Walker, Coco Jones, Marsha Ambrosius, Chloe, Tinashe, Teyana Taylor, Victoria Monet ve Latto’nun her biri sahneye çıkarak Usher’in klasik parçalarının ateşli yorumlarını yaptı, seyirciyi büyüledi ve onur sahibini gözle görülür bir şekilde hareket ettirdi.

Haraçın ardından beyaz bir ceket ve kot pantolon giymiş Usher, aile, babalık ve bağışlama temalarına değinen içten bir konuşma yaptığı, gözle görülür derecede duygusal ama bestelenmiş sahneye çıktı. Hollywood Reporter, “Buraya gelmek kesinlikle kolay olmadı, ama buna değdi” dedi ve yolculuğu için minnettarlığını dile getirdi.

Usher’ın konuşması, özellikle yetiştirme döneminde babasının yokluğuna değinerek kişisel deneyimlerini inceledi.

“Beni sevmediği için etrafta kalmayan bir adamın bana verdiği bu ismi anlamlandırmaya çalışıyordum” diyerek karşılaştığı zorluklara ışık tuttu ve affetmenin ve varlığın önemini vurguladı. babalık.

Eski karısı Tameka Foster’a seslenen Usher, hayatında yeni keşfedilen bir bölümü simgeleyen Good Good şarkısının ardındaki önemi kabul etti.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar