Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıVerimli Vize Tıbbi Taramaları Artık Abu Dabi'deki Reem Hastanesi'nde Mevcut

Verimli Vize Tıbbi Taramaları Artık Abu Dabi’deki Reem Hastanesi’nde Mevcut

Reem Hastanesi artık aynı gün sonuç veren uygun tıbbi vize gösterimleri ve ücretsiz otopark sunmaktadır. Mükemmelliğe ve hasta merkezli bakıma kendini adamış olan hastane, hizmetlerini tüm vize başvuru sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlamaktadır.

Yetkin bir kadroya ve en son teknolojiye sahip hastane, başvuru sürecindeki gecikmeleri en aza indirerek doğru ve zamanında test sonuçları sağlar. Vize başvuruları için gerekli tüm tıbbi hizmetler hastanede mevcuttur ve hızlı takip ve premium seçenekler için Dh250’den başlayan rekabetçi ve uygun fiyatlar mevcuttur. Vize Tarama Merkezi her gün sabah 8: 00 ile akşam 5: 00 arasında çalışır ve üç hizmet kategorisi sunar: premium, hızlı yol ve düzenli.

Taramalar, bulaşmalarını etkili bir şekilde önleyen hepatit, HIV, cüzzam, sifiliz ve tüberküloz gibi hastalıklara yönelik testleri içerir. Randevuları planlamaktan belge işlemeye kadar tüm süreç, başvuru sahiplerine her adımda rehberlik edecek özel bir destek ekibinin yardımıyla kolaylaştırılmıştır.

Reem Hastanesi’nde vize tıbbi taraması rezervasyonu için 8007444’ü arayın veya adresini ziyaret edinwww.reemhospital.com . Hizmetlerimiz ve sağlığa yönelik öncelikli bakımınız hakkında daha fazla bilgiyi adresinde bulabilirsiniz.www.reemhospital.com .

Tala Mishael / E-posta: Tala.mashal@reemhospital.ae

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar