Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceXbox Game Pass iki Yeni Oyunu Karşılıyor

Xbox Game Pass iki Yeni Oyunu Karşılıyor

Xbox Game Pass aboneleri iki yeni eklemeye erişim kazanır: Düşmüşlerin Efendileri ve İnsanlık. Microsoft’un 100’den fazla başlıktan oluşan sürekli gelişen kütüphanesiyle tanınan abonelik oyun hizmeti, lansman gününde birçok oyun sunarak onu oyuncular için vazgeçilmez bir unsur haline getiriyor. Aboneler ayrıca oyun içi para birimi ve Discord Nitro veya Spotify Premium gibi gerçek hayattaki ödüller gibi avantajlardan da yararlanır.

May, abonelere, Tomb Raider: Definitive Edition ve Senua’s Saga: Hellblade 2 gibi öne çıkanlarla türleri kapsayan çeşitli başlıklar verdi. Haziran, Hexworks’ün 2023’te yeniden başlattığı Düşmüşlerin Efendileri ve ödüllü bir bulmaca oyunu olan İnsanlık ile başlıyor. Düşmüşlerin Efendileri, ilk olarak 2014’te piyasaya sürüldü, övgü aldı ancak radarın altına uçtu ve Hexworks tarafından 2020’de yeniden başlatılmaya başlandı.

Enhance Games tarafından geliştirilen Humanity, platform oluşturma ve strateji unsurlarıyla sakin bir bulmaca deneyimi sunuyor. Oyuncular, AI’nın insan neslinin tükenmesindeki rolüne rağmen, insanlığı kurtarmada haydut bir aı’ya yardım eden bir Shiba Inu’ya rehberlik eder. Oyunun benzersiz öncülü ve oyuncu tarafından oluşturulan aşamaları derinlik ve tekrarlanabilirlik katar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar