Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeYeni Uygulama, Küçük işletmeler için Taksit Ödemelerini Kolaylaştırmayı Amaçlıyor

Yeni Uygulama, Küçük işletmeler için Taksit Ödemelerini Kolaylaştırmayı Amaçlıyor

Dijital bir fintech olan Urban Ledger, işletmelere koleksiyonları basitleştirmek ve sadık tabanlarından para kazanmak için sorunsuz bir çözüm sunmayı amaçlayarak iş dünyasında gerçek bir büyümeye yol açıyor.

Bu duyuru, markanın holding grubu Vernost ile işbirliği içinde Seamless Middle East 2024’te yapıldı.

Günümüzün hızla gelişen pazarında dijitalleşme, faaliyetlerini geleceğe taşımak isteyen yerel işletmeler için kilit bir etkendir. Urban Ledger, birden fazla fiziksel satış noktası terminaline duyulan ihtiyaç ve sınırlı taksit seçenekleri gibi geleneksel satış kısıtlamalarını hafifletmeyi amaçlamaktadır. Urban Ledger, çok yönlü bir çözüm sunarak işletmelerin bu engelleri aşmasını sağlayarak, mobil cihazları veya dizüstü bilgisayarları kullanarak işlemleri her yerden sorunsuz bir şekilde yönetme esnekliği sunar.

Urban Ledger’ın teklifinin merkezinde, çok sayıda bölgesel banka tarafından desteklenen, sağlam ödeme mekanizmaları ve 12 aya kadar taksit planları şeklinde yenilikçi gömülü finans özelliği ile ustalıkla entegre edilmiş gelişmiş bir dijital defter sistemi bulunmaktadır. Bu kapsamlı araç, yalnızca ödeme ve tedarikçi işlem yönetimini basitleştirmekle kalmaz, aynı zamanda tümü avucunuzun içinden erişilebilen müşteri davranışları hakkında değerli bilgiler sağlar. Bu çözümler sayesinde Urban Ledger, işletmelerin müşterileriyle nasıl etkileşimde bulunduğunu yeniden şekillendirerek ölçeklenebilir, verimli ve erişilebilir finansal araçlar sunuyor.

Temel özellikler ayrıca, müşterilerin yeni müşteri eklemeleri ve müşteri başına bekleyen ortalama tahsilatlar gibi ölçümleri izlemelerini sağlayan sürekli 7/24 veri yedekleme, indirilebilir raporlar ve iç görüler içerir. Ayrıca platform, hızlı e-fatura üretimi, kolaylaştırılmış ödeme tahsilatı için faturalara QR kodlarının eklenmesi, satın alma işlemlerinden ödeme tahsilat taleplerine kadar tüm müşteri etkileşimlerinin titizlikle izlenmesini sunuyor.

Urban Ledger’in Kurucu Ortağı Girish Advani, lansmandan bahsetmişken, “Urban Ledger, bae’den dünyanın geri kalanına bir hediye. Sadık müşterileri beslemenin talepleri arasında, girişimcileri Büyümelerini güçlendirmeleri için güçlendirme ihtiyacının farkındayız. Bankacılık sektöründeki yirmi yılı aşkın deneyime dayanarak, son kart müşterilerinin ödeme ağ geçidimiz üzerinden ödeme planlarına sorunsuz bir şekilde erişmelerini sağlayan çözümlere öncülük ettik. Gelecekte daha birçok özellik ekleyerek aynı şeyi sunmayı planlıyoruz.”

Urban Ledger’ın Kurucu Ortağı Devanshu Verma, “Urban Ledger Ödemelerin çok ötesine geçiyor. İşletmelerin karlarını büyütmeleri için tek durak çözümdür. Birçok işletme, müşterilerinin kim olduğu konusunda çok iyi bir anlayışa sahiptir, ancak özellikle birden fazla işletmede hareket halindeyken onları takip edemezler. Bu, özellikle satıcı tarafından kredi imkanı sunulduğunda veya teslimatların yapılması gerektiğinde ve paranın yalnızca Finans Departmanı tarafından değil, birden fazla müşteri temas noktası tarafından toplanması gerektiğinde faydalı hale gelir. ”

Başlangıçta BAE’de faaliyet gösteren platform, finansal yönetimi basitleştirmeyi, verimliliği artırmayı ve büyümeyi teşvik etmeyi amaçlayan önümüzdeki çeyreklerde küresel olarak genişlemeyi planlıyor. Kadın Girişimciler ve BAE Vatandaşları için özel paketler tanıtıldı.

Urban Ledger, Verve Payment Services Provider CO. altında kayıtlı PCI DSS Seviye 1 Uyumlu bir üründür. LLC. Dubai Ekonomi Departmanında BAE.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar