Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAE3 Metrelik Dubai İnternet Hissi Abdu Rozik, Temmuz Ayında Emirlikle Evlenecek

3 Metrelik Dubai İnternet Hissi Abdu Rozik, Temmuz Ayında Emirlikle Evlenecek

Dubai merkezli Tacik internet hissi Abdu Rozik, üç metreden biraz uzun boylu olan, yeni bir bölüm için hazırlanıyor — Sharjahlı bir Emirlik kızla evlenmek.

“Bu aşktan daha değerli bir şey hayal edemiyorum. Hayattaki yeni yolculuğuma başlamak için sabırsızlanıyorum, “diye bağırdı Rozik, Khaleej Times ile konuşurken.

7 Temmuz’da açıklanmayan bir BAE lokasyonunda gerçekleşecek olan düğün, Rozik’in yönetim şirketi Uluslararası Dövüş Şampiyonası Yönetimi (IFCM) tarafından onaylandı. “Abdu Rozik bu konuda çok heyecanlı. Hepimiz onun için mutluyuz ve çifte en iyisini diliyoruz “dedi.

20 yaşındaki Rozik, 19 yaşındaki Emirlik gelini Amira ile evlenecek.

Abdu, Şubat ayında Dubai Mall’daki Cipriani Dolci’de müstakbel karısıyla nasıl tanıştığını kt’ye açıkladı.

“Günlük hayat benim için kolay değil ve çok fazla engel olduğu için aşkı bulmak daha da zor bir görev gibi görünüyordu. Ama Allhamdülillah, Amira’yı buldum ve o beni olduğum gibi seviyor.”

Kutlamaların detayları gizli, ancak IFCM bunun bir aşk evliliği olduğunu söyledi. Çift yakın zamanda nişanlandı.

Tacikistan’ın bir bahçıvan ailesinde doğduğu Bangkent bölgesindeki mütevazı başlangıçlardan Rozik, başarıya ulaşmak için çocukluk raşitizminin üstesinden geldi. Günde Dh2’den az kazançla başlayarak, yerel bir çarşıda şarkı söyleyerek, o zamandan beri ünlü bir etkileyici haline geldi.

Bugün Rozik, Tacikistan’da İnstagram üzerinden 8,2 milyondan fazla takipçisi olan bir ev adıdır.

Rakibi Hasbulla Magomedov ile karma dövüş sanatları (MMA) mücadelesiyle ilgili haberler ortaya çıktığında popülaritesi arttı ve dövüş öncesi basın toplantılarının bir videosu viral hale geldi. Rozik’in yolculuğu, BAE Altın Vizesini almayı ve ‘Yılın Ünlü Etkileyicisi’ olarak taçlandırılmayı içeriyor.

Grammy ödüllü AR Rahman ve küresel pop ikonlarına sahip hitleriyle ünlü ünlü söz yazarı-yapımcı RedOne gibi armatürlerle işbirliği yaparak, kendisini uluslararası ilgi odağı haline getirdi.

Rozik ayrıca Hintli bir realite şovu serisi olan Bigg Boss’ta yarışmacı olarak yer aldı.

Bu yılın başlarında, Leeds’teki Victoria Kapısı’ndaki eski Doğu 59. mekanını devralarak Habibi restoranını kurdu.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar