Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfAl Zorah Golf Kulübü, 2024 Egf Liyakat Nişanı Şampiyonası Finalinde BAE'nin En...

Al Zorah Golf Kulübü, 2024 Egf Liyakat Nişanı Şampiyonası Finalinde BAE’nin En İyilerine Ev Sahipliği Yapacak

Bu hafta sonu Al Zorah Golf Kulübü’nde gerçekleşen 2024 EGF Liyakat Nişanı Şampiyonası, tüm kategoriler için Liyakat Nişanı sezonunu kapatıyor.

Erkekler ve Bayanlar Bölümleri, 10 Mayıs Cuma – 12 Mayıs Pazar tarihleri arasında vuruşlu oyun formatı ile Genç Bölümler için 54 delikli ve 36 delikli olarak oynanacak.

Ar-Ge tarafından desteklenen 54 delikli etkinlik, Dünya Amatör Golf Sıralaması (WAGR) elemeleri olacak.

Erkeklerin ve Bayanların Brüt Liyakat Sırasına ek olarak, sezon boyunca itiraz edilen etkinlikler Bayanlar Net, Genç Erkek Brüt, Genç Erkek Net, Genç Kız Brüt ve Genç Kız Netiydi.

Sezon boyu EGF Liyakat Sırasının önde gelen oyuncuları, gerekli sayıda turda yarışan oyuncular için bu son eleme için ayrılan çift puanla yarışacak.

Tee saatleri her gün sabah 7’den itibaren. Erkekler Liyakat Sıralamasındaki en iyi dört oyuncudan üçü onaylandı. Jonathan Selvaraj (EGF), üçüncü sırada Viktor Kofod Olsen ve dördüncü sırada Oscar Craig (JGE) tarafından yönetiliyorlar. Oscar, sezonun başlarında Al Hamra Erkekler Amatör Açık’ı kazanarak EGF daveti aldığı Saadiyat Beach Golf Kulübü’ndeki son Challenge Tour etkinliğinde 36 delikli kesimi çok formda yaptı.

Ahmad Skaik (EGF), EGF Liyakat Sırası Şampiyonası’nda turnuva Joker Kartı ve WAGR elemeleri olarak yarışacak.

Erkekler çekilişine Jay Mullane (JGE), Hoshi Yadav (TIGC), Dan Byrne (Els Kulübü), Simon Dunn (Kule Bağlantıları), Nikhil Bhatia (EGC), Victor Larson (Els Kulübü), Dominic Morton (TIGC) dahildir. , Rashed Al Emadi (EGF), Fedde Wassink (TIGC) ve Gustaf Larson (Els Kulübü).

Selvaraj 3727,25 puanla liderlik ediyor ve bugüne kadarki 14 eleme turunun iki müsabakası dışında hepsinde oynuyor ve Liyakat Nişanı Şampiyonası 15. sırada yer alıyor.

Bayanlar Bölümünde ilk üç oyuncu: Faye Al Blooshi (EGF), Hannah Alan (EGF) ve Aoife Kelly (TIGC) hepsi Al Zorah’ta yarışıyor. Bayanlar Bölümü de bu sezon şu ana kadar 14 eleme maçına çıktı.

EGF Liyakat Sıralaması puanları alan büyüklüğüne göre belirlenirken, bu yılki Liyakat Sıralaması Şampiyonası ilk kez Liyakat Sırasına dahil edildi.

2024 EGF Liyakat Liderleri Nişanı

Erkekler

J. Selvaraj (EGF)

A. Kendir (EGF)

V. Kofod-Olsen (EGC)

Bayanlar

Faye Al Blooshi (EGF)

H. C. Alan (EGF)

A. Kelly (Trump Uluslararası)

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar