Pazartesi, Haziran 24, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceAlacakaranlık Yıldızı Robert Pattinson Babalık Sevincini Anlatıyor

Alacakaranlık Yıldızı Robert Pattinson Babalık Sevincini Anlatıyor

Aktör Robert Pattinson kısa süre önce yeni bir baba olarak yaşadığı deneyim ve üç aylık kızının kişiliğinin ortaya çıkmasını izlemenin sevinci hakkında sevgiyle konuştu.

Bir etkinlik sırasında Alacakaranlık yıldızı, ebeveynliğin dönüştürücü yolculuğunu tartıştı ve People dergisine göre şaka yaparak “[Bebek sahibi olmak] sizi çok yaşlı ve çok genç hissettiriyor” dedi.

Pattinson, bebeklerin ne kadar çabuk farklı özellikler geliştirdiğine duyduğu huşu dile getirerek, “O çok tatlı. Kişiliklerinin ne kadar çabuk ortaya çıktığına hayret ediyorum. Yani üç ayda bile, ‘Ah… Onun kim olduğunu şimdiden görebiliyorum.'”

Oyuncu ve nişanlısı Suki Waterhouse, bu yılın başlarında bebeklerini karşıladılar. Başlangıçta doğumu gizli tutsalar da, Mart ayında People dergisi tarafından elde edilen fotoğraflar, çiftin Los Angeles’ta pembe bir bebek arabasıyla dolaştığını gösterdi.

Daha sonra Waterhouse, yeni doğanlarının ilk fotoğrafını paylaştı ve Coachella sırasında, bebek yumruğunu sergilediği ve gururla sergilediği haberi açıkladı.

2018’de başlayan ilişkilerini yansıtan çifte yakın kaynaklar, karşılıklı evlilik isteklerini vurgulayarak Aralık 2023’te nişanlandıklarını doğruladılar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar