Pazartesi, Haziran 24, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceKim Kardashian Botoks Sıkıntılarını Paylaşıyor

Kim Kardashian Botoks Sıkıntılarını Paylaşıyor

Amerikalı realite TV yıldızı Kim Kardashian, Kardashians’ın son bölümünde Botoks’un oyunculuk özlemleri üzerindeki etkisini anlattı. Dedi ki: “Daha fazla duygu için daha az Botoksa ihtiyacın var ve bende yok.”

Kardashian, duygusal olarak talepkar roller üstlenmenin karmaşıklığını kabul etti ve American Horror Story: Delicate ‘deki görünüşünü kayda değer bir deneyim olarak gösterdi.

Çekincelerine rağmen, oyunculuğu daha da ilerletmeye ilgi duyduğunu ifade etti, ancak roller için aşırı fiziksel dönüşümlerden geçme konusundaki isteksizliğini vurguladı.

“Bir rol için 500 pound kazanıp bir milyon kaybetmeyeceğim. Olmam gereken yer bu değil, “dedi People dergisine göre.

Gelecekteki hırslarını yansıtan Kardashian, kendisini büyük ekranda kurma konusundaki 10 yıllık planını açıkladı; Yılda bir film rolü üstlenmek istiyor.

“Hala iyi göründüğüm yaklaşık 10 yılım var, bu yüzden içimdeki tek şey bu. Ve sonra biraz izin alacağım “dedi.

Kardashian başlangıçta oyunculuk kariyeri hayal etmemiş olsa da, onu heyecanlandıran bir rüya rolünü açıkladı. İkonik James Bond’un cinsiyet değiştirmiş bir versiyonunu canlandırma arzusuna işaret ederek, “Kadın 007 olma fikrini gerçekten çok seviyorum” dedi. “Erkekleri bir kadın 007 ile bağlamak mı? Bu epik olurdu.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar