Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Call Of Duty: Black Ops 6', Xbox Game Pass'ın İlk Günü Olarak...

‘Call Of Duty: Black Ops 6’, Xbox Game Pass’ın İlk Günü Olarak Onaylandı

Microsoft, Call of Duty: Black Ops 6’nın Xbox Game Pass’ta bir günlük sürüm olarak piyasaya sürüleceğini ve franchise’dan abonelik hizmetine katılan ilk giriş olarak önemli bir dönüm noktası olacağını açıkladı.

Microsoft’un Ekim 2023 ortasında Activision Blizzard’ı satın almasından bu yana hayranlar, Xbox Game Pass’a Call of Duty başlıklarının gelmesini merakla bekliyorlar. Satın alma ile ilgili düzenleyici endişelerden kaynaklanan gecikmelere rağmen Microsoft, popüler franchise’ı hizmete sunma taahhüdünü yineledi.

Duyurusu Black Ops 6Xbox Game Pass’a dahil edilmesinin öncesinde sızıntılar ve spekülasyonlar geldi ve sonunda 28 Mayıs’ta abonelere gönderilen bildirimlerle doğrulandı. Ayrıntılar az olsa da Microsoft, 9 Haziran’daki Xbox Oyunları Gösterisinden sonra planlanan küresel bir açıklama da dahil olmak üzere daha fazla bilgi vaat ediyor.

Call of Duty’nin eklenmesine uyum sağlamak için Xbox Game Pass katmanlarındaki olası değişikliklerle ilgili spekülasyonlar yaygındır. Black Ops 6‘nın eşzamanlı olarak piyasaya sürülmesi, hizmete katılacak gelecekteki girişlere işaret ederek abonelere daha da fazla oyun seçeneği sunar. Yaklaşan Xbox Oyunları Vitrini bu gelişmelere ışık tutabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar