Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceHalo Infinite'in Tenrai 4 Operasyonu Heyecan Verici Eklemelerle Başlayacak

Halo Infinite’in Tenrai 4 Operasyonu Heyecan Verici Eklemelerle Başlayacak

Halo Infinite’in arkasındaki geliştirici 343 Industries, sevilen Samuray temalı Tenrai etkinliğinin geri dönüşünü müjdeleyen yeni bir fragman tanıttı. Tenrai Operasyonu 4: Barış İçinde Çiçek Açan Bir Savaşçı’nın 4 Haziran’da piyasaya sürülmesi ve Halo Infinite evrenine birçok yeni zorluk ve kozmetik getirmesi planlanıyor.

Bu yıl Halo Infinite’in içerik yayınlama modelinde bir değişiklik oldu ve geleneksel sezonlarda daha kısa Operasyonları tercih etti. Bu Operasyonlar, oyuncuların sınırlı süreli kozmetiklere erişebilmelerini sağlayan ücretsiz 20 katmanlı bir savaş geçişine sahiptir. Bir İşlem sona erdikten sonra bile, süresi dolmuş geçişler süresiz olarak elde edilebilir ve kimsenin kaçırmaması sağlanır.

Tenrai Operasyonu 4, Halo Infinite’e yeni bir savaş kartı, harita ve potansiyel olarak yeni bir oyun modu ile yeni bir heyecan getirmeyi vaat ediyor. Etkinlik, Halo Infinite’in popüler YOROİ zırh çekirdeği ve Fiesta oyun varyantını tanıtan 2021’deki açılış ücretsiz etkinliği olan Fracture: Tenrai’ye geri dönüyor.

Kozmetik ve oyun güncellemelerinin ötesinde, temalı İşlemler de oyunun bilgisini zenginleştiriyor. Yol Noktası Günlükleri, hayranlara Halo evrenine daha derin bir dalış sunarak çok oyunculu güncellemelere anlatı bağlamı sağlar. Sürgün Edilen Onur Operasyonu, şu anki olay, Sürgün Edilen Spartalıları tanıttı ve gelecekteki hikayelere işaret etti.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar